Период ли е това?

  • 405
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Здравейте.
Имаше преди време такава тема, но не успях да я открия.
Имам дъщеря на една годинка и от оклоло месец насам не мога да я позная. Винаги е била много контактна, дружелюбна, харесва други бебета и дечица, обича да си играе и с възрастни.
Но от около месец просто се залепи за мен и ......толкоз. В момента, в който изляза от стаята започва да плаче, немога дори и до тоалетната да отида. Гледам я изцяло сама, мъжът ми се прибира късно вечер, само я къпе и я храни.
През целия ден сме заедно и само двете. Разбирам, че е привързана, но това пречи и на нея, не може да се позанимава сама повече от 15 минути. Вляза ли в магазина за 2 минути, а ако немога дая взема вътре с мен, започва един рев-бедна ви е фантазията. Вкъщи през деня има моменти, когато е буквално залепена за мен, като ваденка, виси ми по крачолите, дори и сега, аз пиша, а тя виси за мен.
Мъжът ми само ме хока, че я глезя и затова била толкова замайчена. Оттут-оттам ми подхвърлят, че е нормално, но вие кажете ми - така ли е, период ли е, и ако да-докога, как да и помогна да го преодолее?
Благодаря ви предварително за помощта!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Искренно се надявам да е период, и мен ме уверяват други майки, че е така. При нас продължава вече над 3 месеца, всичко, което описваш. Просто наистина се уморих вече. Мислех, че ще е така докато проходи, но нещата не се подобриха. Ето сега стои до мен и реве с глас, защото трябва да ходя с него по стаите. Отивам. Mr. Green
А беше толкова добро и самостоятелно бебе...

# 2
  • Мнения: 487
И ние сме така... Идва с мен в тоалетната. Когато мия чинии например, плаче и започва да ме бута. Понякога, ако гледам към някой друг, ми обръща главата, да гледам само него  Crazy Иска само да го нося, или да си играем.Много се надявам да е период, защото е доста изнервящо..

# 3
  • Мнения: 6 441
И ние сме така от около месец.Само да види,че вратата се отваря(от кошарата не ме вижда,че излизам) и се започава един луд ревв.....Все едно нещо го боли.И до таолетната не мога да отида.Но открих,че кутията за мокри кърпички му е мн мн интересна,че благодарение на нея си облекчавам нуждуте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт