С какво да захраня след изключително кърмене?

  • 470
  • 5
  •   1
Отговори

Анкета

С какво да захраня след изключително кърмене?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 324
Момичета, моля, посъветвайте ме, като дадете своя глас. Чудя се с какво е най-добре да захраня бебката ни, която след десетина дни ще стане на 6 месеца. Досега е на изключително кърмене. Има атопичен дерматит, засега овладян - не знам дали трябва да се съобразя с това при захранването. Клоня към захранване със зеленчуково пюре, но пък чета, че плодовите се приемат с по-голяма охота. Съвсем объркана съм, помагайте  Hug

П.П. Моля, отбележете освен плодово/зеленчуково пюре/каша и дали да е купено или домашно. Приемам съвети. Благодаря! Grinning

# 1
  • Мнения: 3 718
Препоръчвам ти оризова каша, като най ниско алергизираща. След като има проявени алергии по добре карай бавно и внимателно. Аз се водех по тази схема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20919.0 , но с доста импровизации  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 618
Препоръчвам ти оризова каша, като най ниско алергизираща.
  Peace
Като втори вариант зеленчуково пюре. Моята дъщеря само при вида на кашата се потрисаше  Sick

# 3
  • Мнения: 4 242
Оризова каша забъркана с кърма! Peace Хипоалергенна е, лесно смилаема и усвоима, полезна, можеш после да я комбинираш с различни плодове или зеленчуци.

# 4
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Не видях в анкетата ти педагогическото захранване. Бих ти препоръчала него.

# 5
  • Мнения: 2 381
Оризова каша, разредена с кърма.Не дразни стомаха и е хипоалергенна Peace

Общи условия

Активация на акаунт