AVENT ili NUBI

  • 1 469
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
кажете си мнението за шишета и биберони за новородено- NUBI или AVENT да си взема? Ако сте ползвали и от двете марки - от кои сте по-доволни ?

# 1
  • Мнения: 655
Аз лично използвам на AVENT продуктите, но и за NUBI имам много добро впечатление от това което съм чувала. Като марки са добри и двете, но са различни като цени. Вземи си което ти е по джоба и не се притеснявай.

# 2
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз лично предпочитам Авент. Много съм доволна от тях.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз бях взела Авент, моите деца не искаха да ги ползват. Много им бяха твърди бибите явно  newsm78.

# 4
  • Мнения: 6 618
Специално за шишетата моят син си хареса Чико с каучуковите биби.

# 5
  • Мнения: 7 059
И от Авент и от Нуби съм много доволна Simple Smile

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 97
аз съм доволна от шишетата на Авент имам и на Чико и на Б-фрии,но те са с много джаджи и е голяма играчка като ги стерелизираш Outta Joint
а иначе бибката на Чико каучуковата много ни харесва Hug

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Специално за шишетата моят син си хареса Чико с каучуковите биби.

 И при нас беше така.На Авент всички шишета отидаха в кофата.

# 8
  • Мнения: 1 900
Моето мнение е че от двете марки Авент е по-добра, иначе това си е строго индивидуално, всяко бебе е различно някой харесват едно други друго. Peace

# 9
# 10
  • варна
  • Мнения: 11
Моя син като съвсем малък харисваше Авент защото биберона е по мек но като поотрасна почнахме да ползваме Нуби защото бибероните имат система за масаж на венеца и система против изтичане на течноста а точно тогава запова подхвърляне на шишета защото почват да пия сами а и започват да растат зъбки,като цена са на кантар.Аз съм доволна и от двете марки.  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 784
Авент. Ползвам доста техни неща и съм много доволна.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Аз ползвам шишета на Чико, на Нуби имам само едно с накрайк от което сина ми пие вода.Хубаво е.Чувала съм и за Авент много хубави отзиви.Но честно казано ако трябваше да избирам от двете марки за новородено бих избрала АВЕНТ  Peace

# 13
  • Мнения: 814
Авент. Ползвам доста техни неща и съм много доволна.

 И аз съм доволна от Авент Peace.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 296
AVENT

Общи условия

Активация на акаунт