Кой има Maxi Cosi Siti?

  • 503
  • 3
  •   1
Отговори
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Трябва ми малко помощ. За онази възглавничка за новородено, която е под дупето от дунапрен, кога се маха? Струва ми се, че на мойта девойка и е по-добре без нея, а е на 40 дена newsm78. Кажете как беше при вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 275
Не си спомням кога я махнах. В момента, в който забелязах, че й е тясно с нея я махнах може би към 2рия месец

# 2
  • Мнения: 433
Аз още не съм я махнала, а дребния вече направи 2 месеца. Като го навлека с космонавта и го навра в това кошче, имам чувството, че почти не опира дупето му във възглавничката - лежи хоризонтален като талпа  newsm78  А като го използвам в къщи като шезлонг, дори подлагам одеалце.
Мен ме дразни пък тази якичка горе за главата, на същата тази възглавничка. Все я подгъвам, че пречи на качулката на космонавта. Ако беше лято, щеше да е ок, но сега за зимата както сме навлечени...

# 3
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Мен ме дразни пък тази якичка горе за главата, на същата тази възглавничка.
И мен много ме дразни, дали да не пробвам без цялото това приспособление за новородено. То и без това сега ги навличаме с космонавти и все едно отвсякъде са заобиколени от възглавници. Каката беше с кошница на Чиполино или Бертони (не помня), а там нямаше такива възглавнички и въпреки това я мъкнех с нея от съвсем малка.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт