за сънищата-някой може ли да ги гадае

  • 821
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 953
съжалявам,но моя мъж ми забрани да чета такива работи и ми каза да си изтрия поста,защото се разплаках и той се ядоса.пък наистина се притесних и сега ще се опитам да не мисля за това.да сме живи и здрави всички пък ..........

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 20:10 от desi.a

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
сълзите понякога помагат.
поплачи си.

 Hug

# 2
  • Мнения: 417
Виж какво това е от бременността!От както съм забременяла не съм спряла да сънувам гадни неща,то даже не гадни ами просто отвратителни.Много ми беше кофти,притеснявах се,цял ден ходех като замаяна не ми излизаха от мислите.От една седмица насам  сутрин като се събудя си казвам,че нищо не помня забранявам си един вид да мисля за тях и се чувствам много по добре.Пробвай и ти и не си ги слагай толкова на сърце,потърси тук има много теми за сънищата по време на бременност.

# 3
  • Мнения: 127
http://sanownik.sdobreff.com/
Горе в правоъгълника пишеш ключова дума относно съня

# 4
  • Мнения: 953
вижте работата е там че бившата ми свекърва е сънувала сън за мен.че някаква жена отишла при нея и носела нещо в ръка пуснала го и казала че това е моята карма.
незнам какво означава,но се надявам да не е за лошо.
днес съм по-спокойна,но снощи бях много разстроена.
а този сайт иска някаква инсталация с която неможах да се справя.момичета ,май не е редно да ви занимавам с моите си проблеми,но няма с кого да го споделя.мъж ми се ядоса и каза че не иска да слуша защото ще отиде да се скара със бившето ми свеки дето ми говори такива работи.благодаря ви все пак.

# 5
  • Мнения: 417
Ама и бившата ти свекърва е много "умна" да ти приказва такива работи.Не се връзвай и не обръщай внимание.

# 6
  • Мнения: 3 675
Нямам думи просто от глупостта на хората,ще ме извините.И аз имам един сън, който сънувам постоянно и ако се връзвам на разни там тълкувания да съм превъртяла до сега.

Общи условия

Активация на акаунт