СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 000
  • 223
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 792
АЛОО КАТО СТЕ МНОГО ОТВОРЕМНИ ХАЙМАНИ ТАКИВА АЙДЕ СЕГА ФЕВРУАРИ ИЛИ МАРТ ДА СИ ДОТЪТРИТЕ ДУПЕТАТА НА ГОСТИ Mr. Green
КАКТО ВЕЧЕ СПОМЕНАХ ПОЕМАМ 2 ДВОЙКИ ЗА СПАНЕТО Wink

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 00:46 от soff

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Чакай нЪ на 03.03 през деня!!! Идваме цялата фамилия! Mr. Green

# 3
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Навита съм! Ние сме два броя / по желание и Тера ще разхождаме/ Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 792
тъй като Стели беше първата смела да спомене дата се съобразяваме с нейната.
тоест СРЕЩА НА ФОРУМА НА 03.03.2008г.
СРЕЩАТА ЗАПОЧВА ОТ РАННИ ЗОРИ И ЩЕ ПРИКЛЮЧИ КАКТО ВИНАГИ КЪСНО ПО НОЩИ Laughing
КОЙТО ИСКА В НАС КОЙТО ИСКА ПО ХОТЕЛИ КАКТО ПРЕЦЕНИТЕ.
ПРЕДЛАГАМ СТЕЛА ДА СА ЕДНАТА ДВОЙКА В НАС ЗАЩОТО ЩЕ СА С БЕБЕ И ДА МОЖЕ ДА ГО ИЗКЪПИМ ВЕЧЕРТА(да потренирам)
абе решавайте Hugкойто ще идва да се записва имаме време но все пак отбележете в черния тефтер Wink

# 5
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Мацки, вие сериозно ли говорите  newsm78? Аз вече бях решила, че приключиха срещите и ми беше станало тъжно  Sad!
Ехааааааа!
Ще говоря с моя човек и ще ви кажа, ама то, ако всичко е наред живот и здраве, срамота да не дойдем  Crazy! Дет се вика на една ръка разстояние сме  Mr. Green! Пък и то аз всеки ден съм в Пловдив, все още  Close!

# 6
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
тъй като Стели беше първата смела да спомене дата се съобразяваме с нейната.
тоест СРЕЩА НА ФОРУМА НА 03.03.2008г.
СРЕЩАТА ЗАПОЧВА ОТ РАННИ ЗОРИ И ЩЕ ПРИКЛЮЧИ КАКТО ВИНАГИ КЪСНО ПО НОЩИ Laughing
КОЙТО ИСКА В НАС КОЙТО ИСКА ПО ХОТЕЛИ КАКТО ПРЕЦЕНИТЕ.
ПРЕДЛАГАМ СТЕЛА ДА СА ЕДНАТА ДВОЙКА В НАС ЗАЩОТО ЩЕ СА С БЕБЕ И ДА МОЖЕ ДА ГО ИЗКЪПИМ ВЕЧЕРТА(да потренирам)
абе решавайте Hugкойто ще идва да се записва имаме време но все пак отбележете в черния тефтер Wink

Муш, ние само през деня ще сме в Пловдив. На връщане от Смолян ще минем да се видим, че ми е домъчняло много. Така, че не ни бройте за вечерта и за приспиване у вас.  Hug Но благодаря за поканата, ще се възползвам друг път и ще ти го оставя диваненцето да тренираш колкото си искаш Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 792
ти кво ма страхте е да оставиш зетя и вечерта че ще му хареса и няма да ще да си ходи нали Laughing
еми добре значи тез дето ще идват и ще остават през деня да се стягат и по-ранко да довадят та да може да има и дневна среща(културна) и вечерна (...... Laughing)
Дари е па вий нямате извинение само да не дойдете и ще видиш кво ще ви правя Close

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
ооо мушмол такъв, ти и зетя смени вече аааа?  Crossing Arms
пък тамън си мислех да дойдем и ние smile3534 ама щом е такаааааааа

# 9
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
03.03 е понеделник,не знам дали ще съм на работа,но ако е за предния ден сто процента ще успеем,абе да стане сигурна работата,пък ако трябва отпуска ще взема

# 10
  • Мнения: 4 700
Mу6о, маймуно. Чака да си отида и почна да правиШ среЩи.
 Twisted Evil  Crossing Arms

Ама нали те чукат хормоните по главата та ти проЩавам. Да си иzкарате хубаво и да пуснете снимки.  Hug

# 11
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
ооо мушмол такъв, ти и зетя смени вече аааа?  Crossing Arms
пък тамън си мислех да дойдем и ние smile3534 ама щом е такаааааааа

Айде стана боя за момата! smile3534 Ама дай да се разберем, ти нали снаха от Бургас ще си вземаш??? Долу ръцете от Пловдивчанката!!! smile3533

# 12
  • Мнения: 862
Аз може ли да се включа  Embarassed
Най вероятно ще съм сама, моя мъж така и не мога да го накарам по форумски срещи с мен да идва, ама сама ще се дотътря ако ме искате. Стига да е събота или неделя, че работя иначе.
Пловдив ми е близо, паля си таратайката и идвам  Grinning стига да ме искате де.
До тогава и лапаро и мапаро трябва да е минало, така че или ще съм супер щастлива или супер нещастна. И в двата случая ще имам нужда и повод да се напия  ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 792
ии тез па тука за една мома шъ са изтерпат.ай не съ карайте ще родя и втора Mr. Green
а за срещата аз небях погледнала че е понеделник Blushе предлагам да е съботата тоест 01.03 защото аз в понеделник съм на работа,тя как ви Стела е свободна жена ама ний още работим тъй че айде в събота 01.03.2008г
п.п.алоо софийските хич не ми са прай на луда нямало да идват а кат ти перна един найш ли как ще фърчиш пред мен до Пловдив Twisted Evil
Миле ма то има време да фанеш самолета и да дофтасаш и ти по случай случката ко са прайш Mr. Green
Хри я стига питай такива въпроси ами направо стягай таратайката за път Hugще се напиеш я ако не от щастие или мъка,то от сутринта Laughing

# 14
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
...а за срещата аз небях погледнала че е понеделник Blushе предлагам да е съботата тоест 01.03 защото аз в понеделник съм на работа,тя как ви Стела е свободна жена ама ний още работим тъй че айде в събота 01.03.2008г

Ай стига са прай на работна! 03.03 е ОФИЦИАЛЕН ПРАЗНИК НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ!!! Кака ти Стела може да е свободна, ама бат Минчо трябва да я храни, т.е. да работи!
Аз на трети щи дойда на гости, пък ти ако искаш работи! smile3533

Общи условия

Активация на акаунт