Болки В гърба,безсъници

  • 1 101
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
моля ви за помощ маминки аз съм бременна в началото на 6м бременността ми е лека и спокойна. От скоро започнаха едни адски гадни болки  в гърба  Cry и то само вечер, а също и едно събуждане по никое време към 2 или 3 и отново болки и така ве4е от 10 дена  Sad . Моля ви за съвет.

# 1
  • Мнения: 171
Нормално е, за съжаление.Само че моите болки в кръста започнаха в началото на 8м.Тогава не можех да заспивам до 2-3ч.И така бях до края на бременността.

# 2
  • София
  • Мнения: 627
vyci - търпение и стискане на зъби още 4 месеца и след това няма и да се сещаш за тези болки. Знам, че това няма да ти намали болките, ама всички сме били така  Simple Smile

# 3
Ох милата,и аз бях така само че аз се изучих да заспивам на една страна и леко свита така заспивах!А легнех ли по гръб беше ад точно когато се отпускам да заспивам и се започваше,това за което писах по горе ми помагаше доста,дано и на теб помогне  Hug успех и лека бременност ти пожелавам!

# 4
  • Мнения: 42
лошото при мен е че като легна на една страна малкия човек почва да рита яко хич не обича, и остава само позата по гръб.  Ето дори сега започват болките а още не съм си легнала Sad . Наистина явно само търпение му е цаката. Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 773
напълно нормално е . Не съм спала по цели вечери, сутрин в 5ч гледах Дързост и красота  Crazy, но всичко отминава, поне при повечето. Мен и сего от време на време ме боли кръста, та дори и гърба и се събуждам от болка.

# 6
  • Мнения: 476
Точно в края на шестия месец при мен се появиха болки в гърба. Ужасно ме мъчиха месеци наред, на моменти беше направо нетърпимо. Аз лично не намерих лек. В момента, в който родих изчезнаха все едно не са съществували.

# 7
  • Мнения: 2 309
Последният триместър е най-гаден, тежи корема, боли те гърба, не можеш да спиш. На мен в 9-тия ми се схвана нерв на кръста и едвам се движех, ствах по сто пъти до тоалетна. Да не говорим, че ме беше хванала нервата и от притеснение пак не можех да спя. Въобще всички оттам сме минали, търпение му е майката.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508
На мене ми помагаше да си вдигна краката и да ги подпра на стената.

# 9
  • Мнения: 10 982
За съжаление е нормално. Confused Аз имах болки в кръста, ако стоях седнала повече от един час. Затова  спрях работа още в 5 месец. Confused А безсънието ме хвана в 6-7 месец и до 3 ч. сутринта не можех да затворя очи. Колкото и да ти е трудно, сега е моментът да се наспиш, възползвай се. Peace
Лека и спокойна бременност!

# 10
  • Мнения: 403
Трябва много търпение.Това са нормални неща.Успех

# 11
  • Мнения: 3 621
И мене ме боли гърба от началото на 6-тия месец вече така свикнах ... Виж безсънието ме мори мноого . Но явно няма друг начин , заради бебчето си струва да се изтърпи всичко

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Странични ефекти  Wink от бременността... ще свикнеш  Wink
Гадничко е , аз се разтривам с един масажор на Цептер , ама не ми помага особенно т.е. облекчението е временно  Sad

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И при мен така от началото на 6 месец. Това е една от екстрите на бременността. На мен малко ми помага масажче на гърба и кръста от таткото. Wink
Стискай зъби.И леко бременеене.  bouquet

# 14
  • Мнения: 728
За съжаление спасение от тези боки няма. Аз бях същата. Или трябва да изтърпиш ритничетата или да те боли гърба и кръста Hug. Но повярвай м и след известно време когато бебето стане още по голямо и почне не само гърба да те боли ми и да ти опира диафрагмата и да тие трудно дишането сама ще се откажеш от леженето по гръб. Аз лягах настрани и си слагах възглавница под корема Peace.

Общи условия

Активация на акаунт