ясла роза - варна

  • 20 073
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Търся отзиви за тази ясла. Какъв е персонала? Как е храната?
Изобщо всичко което знаете за тази ясла.

# 1
  • Мнения: 81
Като цяло съм доволна. Храната е добра, като изключим кренвиршите мисля във вторник. Дъщеря ми тръгна на ясла на 1г4м и не говореше след 3-4 месеца пееше всички песнички и говореше разбрано. От персонала  на нашата група немога да се оплача. До преди лятото бях изключително доволна, през лятото имаха чести смени на мед. сестри и това много се отрази на дъщеря ми - стана агресивна за това имаше и друга причина също от групата им, но нея няма да коментирам.  Директорката е изключително симпатичен и разбран човек. Чисто и топло е. Ами какво друго му трябва на човек да е спокоен за детето си.

# 2
  • Мнения: 119
Дъщеря ми е в яслата от юни 2007/тръгна на 1,5г./.Много съм  доволна!Чисто е. малко деца са в група/20max/, когато е хубаво времето извеждат децата 2 пъти дневно.Персоналът е много внимателен и мисля , че искарах късмет с тази ясла!

# 3
  • Мнения: 379
малко да поизтупам праха от темичката  Laughing
от понеделник сме в тази ясла - 1ва група; има ли някоя "колежка" да обменим информация? ние сме от ревливите и стоим само по час и половина сутрин; дали е нормално newsm78

# 4
  • Мнения: 7 831
малко да поизтупам праха от темичката  Laughing
от понеделник сме в тази ясла - 1ва група; има ли някоя "колежка" да обменим информация? ние сме от ревливите и стоим само по час и половина сутрин; дали е нормално newsm78
Успех в адаптацията, обмена на информация на ЛС  Wink, моля!

# 5
  • Мнения: 379
разбира се! ама нали трябва да с намерим първо ...

# 6
  • Мнения: 1 290
и аз съм се запътила към тази ясла
Моля мамите, чийто деца са там - споделете как стоят нещата с ходенето до тоалет?
Синът ми денем е без пампа, но понякога прави фалове.
Това значи ли, че ще проявят търпение и разбиране или ще искат да е с пампа?
И изобщо разкажете впечатленията си подробно моля, че ми е свито под лъжичката

# 7
  • Мнения: 379
мисля, че зависи в коя група ще попадне; моят син си е с памперс и никой не ми прави забележка; аз съм много доволна от жените в 1ва група; много са грижовни и разбрани

# 8
  • Мнения: 21
Има ли някой записан във втора група в ДЯ РОЗА?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 336
Приети сме в Роза  newsm44

# 10
  • Мнения: 379
newsm78
това повод за радост ли е?
нима има проблем с приема там ...?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 336
Не разбирам какво странно намираш в това, че някой се радва за прием в ясла, която и да е тя?!!!! Пред перспективата да ходя със сина си на работа и след известно време да ме уволнят, или да се чудя откъде да намеря пари за частна ясла - да, дори много се радвам че сме приети в Роза. Предвид колко деца останаха неприети....

# 12
  • Мнения: 379
Не разбирам какво странно намираш в това, че някой се радва за прием в ясла, която и да е тя?!!!! Пред перспективата да ходя със сина си на работа и след известно време да ме уволнят, или да се чудя откъде да намеря пари за частна ясла - да, дори много се радвам че сме приети в Роза. Предвид колко деца останаха неприети....
аз пък не разбирам ти караш ли ми се или така ми се струва  Whistling
когато ние кандидатствахме в Роза миналата година нямаше проблем със записването и затова се учудих, че е станало като в детските градини и там; и съвсем доброжелателно ще ти кажа, че ако си мислиш, че детето ще ходи на ясла, а ти ще си работиш спокойно - лъжеш се!!! децата в яслата постоянно боледуват /споделям опита си/

# 13
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз пък не съм съгласна,че постоянно боледуват,е няма как да не лепнете сополки,но е нормално за яслите.вече друг е въпроса,че има немърливи родители,които си водят болните деца . ние също посещавахме тази ясла,но за съжаление ни изписаха.хиляди благодарности към персонала на 5-та група.

# 14
  • Мнения: 379
аз пък не съм съгласна,че постоянно боледуват,е няма как да не лепнете сополки,но е нормално за яслите.вече друг е въпроса,че има немърливи родители,които си водят болните деца . ние също посещавахме тази ясла,но за съжаление ни изписаха.хиляди благодарности към персонала на 5-та група.
неудобно ми е да цитирам сама себе си, но всичко зависи от групата ... поради "сополки"- те на другите, моето дете почти не ходи на ясла, защото предпочитах да стои здраво в къщи, отколкото и двамата болни в инфекциозно отделение на системи
 ... и да е жива и здрава майка ми, не персонала, защото е тяхно задължение да не пускат болни деца сред останалите ...

Общи условия

Активация на акаунт