Натурални продукти срещу климакс

  • 7 313
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 338
Бях чела навремето, че пчелните продукти много помагат срещу типичните за климакса проблеми - изпотяване, вълни...
Сега обаче не успявам да намеря в интернет точната информация.

Имам приятелка с много сериозен такъв проблем - обилно изпотяване, което освен ужасен дискомфорт и донесе и множество простудни заболявания, вседствие на това,че е постоянно изпотена и мокра.

Моля , ако някой се е сблъскал и намерил подходящ продукт, но  не хормонален, а натурален да ми помогне в търсенето!
Благодаря !  bouquet

# 1
  • Мнения: 117
Мога да препоръчам Феминорм дуо - съдържа пълната гама фитоизофлавони, като съшевременно стимулира производството на собсвените естрогени. www.borola.com
макар там да е описан само феминорм. Новият действа много по бързо. Познавм колежки които го ползват. Даже едната ко комбинира с Виватонин. заради депресия

# 2
  • Мнения: 3 410
Бях чела навремето, че пчелните продукти много помагат срещу типичните за климакса проблеми - изпотяване, вълни...
Сега обаче не успявам да намеря в интернет точната информация.

Имам приятелка с много сериозен такъв проблем - обилно изпотяване, което освен ужасен дискомфорт и донесе и множество простудни заболявания, вседствие на това,че е постоянно изпотена и мокра.

Моля , ако някой се е сблъскал и намерил подходящ продукт, но  не хормонален, а натурален да ми помогне в търсенето!
Благодаря !  bouquet
1. Топли вълни и изпотяване през нощта
Витамини:  С - 180 мг, Е – 600 IU, мултивитамини.
Минерали: Бор – 3 мг, Магнезий – 300 мг, Калций – 800 мг, Хром – 200 микрограма.
Други: Биофлавоноиди, Пчелно млечице – 500 мг, Ginseng – 3 таблетки, градински чай, Dong quai, Пчелен полен – 1,500 мг.

2. Промени в характера
Витамини:  В комплекс – 350 мг,  А – 15,000 IU или Бета-каротин – 9 мг,  Е – 400 IU.
Минерали: Магнезий –300 мг, Калий – 2,000 мг, Цинк –30 мг.
Други:  Биофлавоноиди, Пчелен полен – 1,500 мг.

3. Обилно кървене
Витамини:  А –15,000 IU или Бета-каротин – 9 мг, С – 350 мг.
Минерали:  Желязо – 15 мг.
Други:  Биофлавоноиди.

4. Сухо влагалище
Витамини: - Е (поставя се във влагалището).
Други: Яжте авокадо.

5. Гъбични инфекции и инфекции в пикочната система
Витамини:  А – 15,000 IU или Бета-каротин – 9мг, С –350 мг.
Други: Алое Вера нектар, кисело мляко.

6. Безсъние
Витамини:  В комплекс, С – 350 мг, Е – 600 IU.
Минерали:  Магнезий – 300 мг, Калций – 1,000 мг.
Други: Биофлавоноиди, корени валериана, лайка.

7. Остеопороза
Витамини: D – 600 IU.
Минерали:  Бор – 3 мг, Калций – 1,500 мг, Магнезий – 600 мг.

8. Проблеми със сърцето
Витамини:  А 15,000 IU или Бета-каротин –9 мг, С – 350 мг, Е – 800 IU.
Допълнителна помощ:   Есенциални  (незаменими)  мастни киселини (Oмега – 3, 6, 9).

Tова е информацията с която разполагам аз. Всяка жена в зависимост от проблема може да се ориентира в добавките, които да пие. Майка ми е много доволна от  този продукт, отрази и се много добре на топлите вълни.

# 3
  • Мнения: 5 001
Майка ми се спаси от климакса с едно много просто нещо.Каза го една бабка в селото където имаме вила.
Всяка сутрин се взимат 30 капки ментови капки в лъжица вода на гладно.
           ТОВА Е!
Никакви вълни и други смущения....

# 4
  • Мнения: 9
За справяне с типичните проблеми, породени от климакса, са създадени много продукти на натурална основа. За такива български и вносни продукти може да получите по-пълна информация на тел. 02/951 68 09 или e-mail: graciam@abv.bg

# 5
  • София
  • Мнения: 1 097
Ами аз пак ще кажа нещо, което съм го писала вече.

Ползвам крема Муун Райз - изцяло билкова комбинация - стимулира производството на собствен прогестерон, все едно не си в климакса, а си с нормална функция. Няма предозиране, няма странични ефекти, няма вълни или каквито и да е признаци на климакс. Добър е и като профилактика за остеопороза.

Пия и коластра заради естрогените. Нямам проблеми. В комбинация двата продукта възстановяват костната плътност, ако е вече нарушена.

 Laughing Ако не са тези две неща, не знам как щях да се справя - аз в критическата и двама сина в пубертета.

# 6
  • Мнения: 1 065
Моля те ,пиши нещо повече за този крем-как се ползва,от къде се купува.

# 7
  • Мнения: 117
За  Феминорм ДУО важи същото, зависи какво ще и е по-удобно.
препарати -много .

Общи условия

Активация на акаунт