за Reza

  • 15 931
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
Не знам дали друг се е чувал с Reza тези дни, та реших да драсна два реда за нея.

В болница са още.
Бяха ги пуснали за 2 дни по празниците и днес се върнаха обратно в BigBrother както Reza нарича стаята в болницата (стаята била с 4 стъклени стени).

За съжаление няма никакво развитие и не могат все още да поставят диагноза.
Амонякът бил в рамките на нормалното и затова продължавали терапията с Депакин против гърчовете, но както и докторите казвали - не лекуват причината, а само това, което виждат.
Причината - не е ясна.

Направили са пак всички видове изследвания и нищо.
Сега са им взели изследвания, които са ги изпратили за генетични тестове в Белгия.
Първите резултати ще бъдат готови след няколко дни, а другите след 1-2 седмици.

На всичкото отгоре Диана кашля и е направила бронхит, заради който всъщност не искат да ги пуснат вкъщи и ги държат под наблюдение. Искат да спре кашлицата.

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Да чухме се Reza. Изненадах я малко, дано да е било приятно. Каза ми същите неща. Желая на Дианка да попадне най- после на точния специалист, а на майка и много сили. Подкрепата я има от всички нас.

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дано поне открият какъв е проблема! Колкото и да е лош резултата - най-лоша е неизвестността!
ано Реза издържи и дано по-скоро приключат изпитанията им! Само ако имаше как да им помогнем....
Ние сме с тях - и в мислите и в сърцата си!  Heart Eyes

Моля който я чуе да й каже, че асо има нужда от помощ - само да каже!

# 3
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Милата тя...съвсем добре разбирам как се чувства в момента...
Разбира се,че с каквото можем,ще помагаме.
Моля се и за Дианка-да се установи диагнозата и да се започне адекватно лечение.
А на мама много сили и вяра ! Praynig  Heart Eyes

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ей:)
страшни сте:)
особено мамма и Йосариян, много беше хубаво, че се чухме.
Наистина беше Биг Брадът там...но въпреки, че останахме последни не ни дадоха никаква награда.

Все още чакаме изследвания...а аз през това време явно ще се образовам що е то митохондриална амнопатия, CDG, пероксизомна болест, болест на Пелицеус - Мерзбахер и пр.....каквито са предполагаемите диагнози.

99% е сигурно вече, че не става дума за дефект в урейния цикъл.
ще правим пак ЯМР, да видим дали няма и там някоя изненада.

ами..това е за сега. Млако незнам на кой свят съм, но в къщи ще се освестя по-бързо...надявам се..

Диана продължава да си прави гърчове и сега освен депакин ще и включат и сабрил.....пък да видим.

# 5
  • Мнения: 4 414
Милите вие Heart Eyes
радвам се, че урейния цикъл е отпаднал като диагноза...стискам палци по-бързо да открият истинската причина и да си отдъхнете Praynig

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
радвам се, че сте тук
и че все пак сте устискали до края  Wink  то нали знаеш - има една мисъл, че последните ще станат първи  Mr. Green
бързо освестване и много сили за бъдещия рунд - радвам се, че по постинга ти си готова да "хванеш бика за рогата"....
най-вече съжалявам за това, че освен да бъдем съпричастни с нищо друго не можем да помогнем!
честно - това ми звучи толкова налудничаво - да не можеш да установиш заболяването!!!!!! в кой век живеем?! странно но факт! дано поне с това "платиш" лептата на страданието и притеснението и когато научите причината - тя да е максимално лека и лесно отстранима!
 Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 792
Reza стискам палци скоро да се установи какво е заболяването, много си мисля за теб и Диана, тези дни. Уж проверявам специално, но чак  сега видях, че Мамма е пуснала тази тема Rolling Eyes .
 Дано се разбере бързо какво е, дано не е нещо много страшно, дано се оправите бързо Praynig
 Много късмет желая и много сили Praynig  Praynig  Praynig

# 8
  • Мнения: 6 206
Реза, с теб сме, момиче. Heart Eyes

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 641
Praynig  Praynig  Praynig

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Реза  Heart Eyes  - мисля те!
Дано час по-скоро се изяснят тези диагнози  Praynig !
Поздрави  и кураж и от мен Flowers Four Leaf Clover

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Reza,ще се моля за вас.Дано вече излезете от тази неизвестност и бързо се оправите!

# 12
  • Мнения: 7 718
Много съжалявам, всичко ще се оправи, вярвай.

# 13
  • Мнения: 4 244
Дано скоро имате точна диагноза и дано да не е нещо лошо
Бързо намаляване до спиране на гърчовете и прибиране у дома! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 710
И ние сме с вас - дано ви кажат какво става... Имаме ви предвид в молитвите си

Общи условия

Активация на акаунт