Стоматолог в София

  • 999
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 926
Моля препоръчайте ми стоматолог в София.
Какви са ориентировъчно цените на пломбите?

# 1
  • Мнения: 572
айде, помогнете...
и аз имам проблем с един зъб, а не съм от софия и не знам къде да ида на зъболекар .... препоръчайте ми такъв, който да работи по здравната каса..
Благодаря Ви предварително!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз търся стоматолог в София, който да ми е по-близо - живея на Стамболийски, понеже моят работи чак в Дианабад Sad

# 3
  • Мнения: 8
Аз съм студент 5-ти курс в Стоматологичен Факулет-София.Аз и голяма чат от моите колеги търсим деца до 17г. за нашите упражнения по детска стоматология.Упражненията по детска стоматология се провеждат във факултета под раководството на опитен асистент със съвренени материали и по модерни методи.Пломбата за деца е 2лв.Дават се белжки за училище и всичко се извършва по най-съвременните и най-добри за детето методи.Ако някой се интересува може да ме открие на тел. 0887/597335 или на скайп burdi_84.Във факултета се работи и с възрастни пациенти където пломба от фотополимер е 8лв.,вадене на зъб 5лв,чистене на зъбен камък 0.5лв/на зъб

# 4
  • Мнения: 55
Явно не четете другите постинги. Аз има една стоматоложка, от която съм доволна не само аз, а и тези които съм изпратила при нея.
Казва се д-р Десислава Илиева. Работи на Руски паметник. Млада, внимателна и се съобразява с чувствителната ми на болка натура. Тел. и е 0887 52 63 23.
Успех и на вас!!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт