Столче за хранене

  • 1 738
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравейте,мами!Бях си пуснала темата в "На пазар",но никой не ми отговори,та затова пак да питам.Тук поне повече мами ще видят въпроса ми.Колебая се между 2 столчета:на СHICCO Happy snack или на Cangaroo -Bimbo,което става и на люлка.Ако знаете нещо за тези модели,моля да споделите!

# 1
  • Мнения: 4 398
Cangaroo  Peace нашето не става на люлка ползвам го от месеци БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКА Е Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Столът на дъщеря ми се ползва единствено и само по предназначение т.е. да се храни в него,така,че това е вещ ,която се използва на ден точно 30 минути.Няма никакви положение,никакви играчки по него,абе "прост" стол.Така,че твоя избор зависи от това какво искаш ти точно от стола-лично за мен в тази ми придобивка не ме е интересувала марката.Ако,пуснеш по един линк да ги видя може да се изкажа по конкретно!

# 3
  • София
  • Мнения: 928
Cangaroo  Peace, нашето е модел Sweety. Ползвам го от 5 месеца и съм много доволни. На колелца е и мога да возя малкия из апартамента и да свърша по някоя и друга работа.

# 4
  • Мнения: 81
Cangaroo - ние сме на 6 м. и вече от 1м. го използваме - на колелца е и ми е много удобно и на малкия му е интересно да седи и да наблюдава какво става около него, мога да свърша нещо из къщата..., а има и опция да става люлка, което също е удобно.

# 5
  • Мнения: 403
Може ли някой да пусне снимка на столчетата Cangaroo

# 6
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Мисля че това което става на люлка е по - добре,въпреки че зависи за какво искаш да го ползваш.Нашето е най - обикновено и се ползва единствено и само по предназначение т.е. да се храни в него.При покупката не ме е интересувала  марката.

# 7
  • Мнения: 766
И аз съм за Cangaroo  Peace
Много ни е удобно, не е модела дето става на люлка
това е нашия стол

# 8
  • Мнения: 403
И аз съм за Cangaroo  Peace
Много ни е удобно, не е модела дето става на люлка
това е нашия стол
Супер е. И ние вече мислим за стол и се чудя какъв да е.Къде има стоки на Cangaroo?

# 9
  • Мнения: 351
Mоето е Чиполино,но тези на Cangaroo са страхотни!
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 8/products_id/170
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 8/products_id/170
Това са столчетата!Но Sweety на Cangaroo са по хубави!Мое мнение! Peace

# 10
  • Мнения: 766
........Супер е. И ние вече мислим за стол и се чудя какъв да е.Къде има стоки на Cangaroo?
Нашето го взехме от Пигиса, но ги има и в интернет магазините  Peace

# 11
  • Мнения: 232
И аз смятам да купя. Извинявам се ,че се отклонявам от темата, но я кажете този модел, който е показан не е ли тесен? Струва ми се ,че детето като го поразклати и ще падне?

# 12
  • Враца
  • Мнения: 173
Нашето е такова http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 3/products_id/693 (розовото) Поръчах си го по нета, от Кикиморско царство - дойде за 2 дена Peace Много съм доволна. Има 2 позиции на гръбчето и 5 позиции за височина  Peace

# 13
  • Мнения: 357
извенете, но къде се намиря Пигис ? Embarassed не намерих инфо в нета ...

# 14
  • Мнения: 766
Nyuli ако става за въпрос за моето столче- не е тясно, снимано е под ъчъл и затова така изглежда  Peace
Стабилно е - дъщеря ми е доста жива и за секунда не стои на 1  място, тежи около 8.600 и стола не тепва  Wink
Ето да придобиеш по-добра представа
kukupipi Piggy's house

Общи условия

Активация на акаунт