Оризова диета 12 дни-12 кг

  • 6 424
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте на всички,прочетох ,че с тази диета резултата е гарантиран.Искам зда попитам ,ако някоя от вас я е прилагала дали ориза се пие суров или се яде сварен и какави резултати сте постигнали.

# 1
  • Мнения: 4 111
Здравейте на всички,прочетох ,че с тази диета резултата е гарантиран.Искам зда попитам ,ако някоя от вас я е прилагала дали ориза се пие суров или се яде сварен и какави резултати сте постигнали.


За 12 дни 12 килограма с ориз? Темата с вицовете е в Клюкарника.  Stop

# 2
  • Мнения: 54
ЛИлянчо, и на мен ми звучи доста абсурдно и затова исках мнения ,защото една позната ме уверява, че това е възможно .Тя лично няма опит ,а само чула.

# 3
  • Мнения: 4 111
Не мисля, че е възможно, освен ако не тежиш над 200 килограма и не ядеш нищо 2 седмици.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 432
Имаше такава тема,авторката уверява6е 4е има супер резултати ,но само за мацки тежащи над 90 кг да ре4ем. Заглавието беше нещо от сорта  на ''диета за мами над 80 кг''.........потърси  Whistling

# 5
  • Мнения: 4 111
Ето - "Будистка" диета. Изпитана. За повече кг

Вредни са тези високовъглехидратни диети, но вие си знаете.  Hug

# 6
  • Мнения: 1 432
A  белтъ4ните щото не са  Crazy..........това натоварване на бъбреците до никъде не води  ooooh!

# 7
  • Мнения: 54
Благодаря ви много за отговорите.Лилянчо ,прочетох сайта ,към който си дал  линк ,но не смятам да си товаря организма по този начин.Лек денл

Общи условия

Активация на акаунт