Отделен бебешки сапун - докога?

  • 2 821
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Използвате ли отделен сапун за децата и ако да, кога престанахте да го правите и минахте на общ, който използвате и вие?

Аз със сапун й мия основно ръцете и дупето, когато е наакана. Но пък с нашия сапун си мия всичко.  Rolling Eyes Използваме продуктите на Тео, ако това има значение.

 Thinking

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 17:58 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 8 999
До 2г. използвах бебешки сапун, а после започнах да ги мия с нашия. Не че си мислех, че ще има проблем, ама по навик.

# 2
  • Мнения: 426
Още ползвам бебешки сапун и мисля да го правя докато кожата й е мека  като на бебе.Ползвам Бюбхен.Ръцете през деня мия с нашия сапун.

# 3
  • Мнения: 1 479
И в момента децата ми си използват отделен бебешки сапун.

# 4
  • София
  • Мнения: 302
ами ползвам бебешкият шампоан повече от сапуна и то докато кожата е нежна мисля да го използвам... Но ако съдя по мъжа си - той цял живот се купе с беб. сапун и само такъв имаме в къщи.

# 5
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Почти до 2 г.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Все още ползваме бебешки сапун за ръчичките/за дупето е ясно/.

# 7
  • Мнения: 4 111
Отделен бебешки сапун.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз и сега се къпя с бебешки, та пак ни е един.  Sunglasses

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Продължавам да го мия със измиващия гел за коса и тяло на Мустела, не виждам причина да го сменям. Естествено се е случвало да му измия ръчичките и с обикновен сапун ако сме някъде на гости.

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 333
Констанца си има неин си душ-гел, а ръцете много отдавна си мие с общия. Емма е също с неин си душ-гел "от глава до пети"

# 11
  • София
  • Мнения: 861
Ползвам бебешки, ама докога не знам  Thinking
В тази връзка, ако не е много нахално  Embarassed да попитам докога ползвахте бебешки прах и отделяхте прането на малките?
Аз все още сортирам отделно и пера с бебешкият Сано.

Сега като се замислих  Thinking, специално за дупетата и др. интимни части е по-добре да е бебешки сапуна. Другият за възрастни много изсушава и както ние не го ползваме за тези части, така за дребните смятам, че е по-добре по-дълго с бебешки Thinking.

# 12
  • Мнения: 3 405
Понякога мия ръцете на Любо с нашия сапун. За къпане си има негови принадлежности Simple Smile
Пера всичките ни дрехи с един и същ прах Персил-сензитив и вече дори не ги отделям (освен по цветове).

# 13
  • Мнения: 94
Мисля винаги да си го къпя с отделен сапун или душ гел, дори като порастне пак така, вкъщи всеки си ползва неговата козметика.Дрехите по същия начин пера отделно, но нещо Саното тук ми харесва кака пере и смесвам с друг прах за пране в зависимост дали е цветно или бяло, събират се прилично количество негови дрехи така че не ми е проблем да ги пера отделно.

# 14
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мия с бебешка козметика и ще продължавам. Ползвам Бюбхен и ми харесва, та това е основната причина.
За прането - до 4-я месец перях отделно, сега всичко се пере накуп с какъвто прах има

Общи условия

Активация на акаунт