www.babytrader.eu

  • 1 554
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
http://www.babytrader.eu/shop/index.php
Някой пазарувал ли е от тук? Знаете ли как става? Изобщо всякакви подробности са добре дошли Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Някой си беше поръчал Стоке-то от този сайт, mimozata ако не се лъжа. Аз щях да поръчвам Bugaboo, но се отказах в последствие. Сайтът е холандски. Приемат плащане чрез пейпал и доставят до БГ. В момента пише, че доставката за Bugaboo Cameleon, Bugaboo Gecko and Stokke Xplory е безплатна до всички европейски държави. Дерзай  Wink

# 2
  • Мнения: 4 371
Рано ми е още, но се ослушвам за Куини Бъз Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 622
Добре де, по-евтино ли излиза да се пазарува от сайта, от колкото от тукашните магазини?

ЗА колко време пристигат нещата до Бг?

И в сайта има дадени два варианта за доставка, единия е към 30 и няколко евро, другия 40 и няколко. Има ли разлика кой доставчик ще се избере? Нека, който е поръчвал от там да даде разяснения и съвети на бъдещите мами  Hug

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
И аз да се запиша към ослушващите се. Blush

п.п. Сега обаче видях цените и май не са много евтини. Скоро в бг- сайт ги гледах за по 900 лв. Thinking А и май е по- добре като се дават толкова пари поне да се огледа на място. Случват се грешки и ако ми изпратят грешен цвят или с липсващо нещо разправията с чуждия сайт ще е трудна май. Rolling Eyes Така си мисля.

# 5
  • Мнения: 4 418
Аз си поръчах от там Стокке-то Grinning Беше с безплатна доставка и поръчах от там,защото тогава не се продаваше в България.
Плаща се с кред. карта,поръчката дойде за 2 седмици.поради някакви изисквания за тегло и обем на пратките през хол. поща-пратката дойде преопакована и с несъответстващо тегло.Писахме веднага на сайта и казаха,че останалата част пътува към нас.Всичко си дойде в отлично състояние .

# 6
  • Мнения: 14 471
браво mimozata  Peace
и аз ги разглеждах заради стокето, но честно казано ми се струва риск да поръчам нещо толкова скъпо по интернет. стоке тук излиза по сегашния курс на долара около 1350 лв.(complete), в магазина е 1700. предпочитам да дам малко пари отгоре но да съм спокойна, да съм огледала всичко, пък и как стои въпроса с гаранцията? дават ли такава, ако се наложи някаква част да се замени?

# 7
  • Мнения: 5 622
И аз да се запиша към ослушващите се. Blush

п.п. Сега обаче видях цените и май не са много евтини. Скоро в бг- сайт ги гледах за по 900 лв. Thinking А и май е по- добре като се дават толкова пари поне да се огледа на място. Случват се грешки и ако ми изпратят грешен цвят или с липсващо нещо разправията с чуждия сайт ще е трудна май. Rolling Eyes Така си мисля.

Е, как 900 лв, бре? В някакъв сайт бях видяла цена от 1660 лв. Значи само лятната количка, без дриймито трябва да е повече от 900 лв, ако коша е 300, значи количката трябва да е 1300 лв. И в Бг нали го няма още новия Бъз? ЗАщото ако това  е цена за стария, колко ли ще струва новия?  ooooh!

Може би ако няма доставка, ще е по-изгодно от сайта. Но първо трябва да се види на каква цена ще се продава тук новия Бъз. Обаче цветовете са върха  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 622

и аз ги разглеждах заради стокето, но честно казано ми се струва риск да поръчам нещо толкова скъпо по интернет. стоке тук излиза по сегашния курс на долара около 1350 лв.(complete), в магазина е 1700. предпочитам да дам малко пари отгоре но да съм спокойна, да съм огледала всичко, пък и как стои въпроса с гаранцията? дават ли такава, ако се наложи някаква част да се замени?

Ама това са 350 лв отгоре. Това хич не е "малко"  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 14 471
да, не е малко но пък и моето спокойствие скъпо си го оценявам. Peace

# 10
  • Мнения: 14 471
оф чакай чакай ooooh! от толкова гледане из нета съм се объркала. във въпросния сайт babytrader стоке комплийт заедно с единия модел зимно чувалче е 999 евро, което си прави 2 бона.
в магазина стоке комплийт е 1742 (или 1724, малките цифри нямат значение Mr. Green все е 1700) с това въпросно чувалче може би излиза около 1900 лева, повечето аксесоари към стокето бяха на цени от 150 до към 180 лева.
значи в сайта излиза по-скъпо.
обърках се защото в щатите в онлайн магазините е 999 долара, та затова и писах по курса на долара

# 11
  • Мнения: 4 418
Нямах избор ,Стокке нямаше тук и изобщо не се очертаваше и да има.Най-близо ми беше Истанбул или Солун,проучвах и от Щатите да ми пратят,но там ми се видя по-рисковано ,въпреки,че е по-евтино.Така,че -мечка страх мен не и поръчах  Laughing ,а и беше първата ми поръчка от онлайн чужбински магазин   ooooh!

Никакви ядове нямаше,хората са бързи и коректни.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 18:34 от mimozata

# 12
  • Мнения: 14 471
mimozata, разбира се като няма тук, че ще поръчаш. но сега вече ги има, предпочитам да дам малко повече пари (а в случай май цената е кажи речи същата) и да купя от магазин  Peace

# 13
  • Мнения: 706
Добре де, по-евтино ли излиза да се пазарува от сайта, от колкото от тукашните магазини?

ЗА колко време пристигат нещата до Бг?

И в сайта има дадени два варианта за доставка, единия е към 30 и няколко евро, другия 40 и няколко. Има ли разлика кой доставчик ще се избере? Нека, който е поръчвал от там да даде разяснения и съвети на бъдещите мами  Hug
Комбито е 990Е +37.73Е доставка до БГ, а бъгито 880Е+28 Е доставка.
Прецени сама.

Общи условия

Активация на акаунт