спермограма

  • 3 167
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 690
Възможно ли е материалът за спермограмата да се направи вкъщи и занесе в лабораторията !?!

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Всички тук ще те посъветват материала да бъде даден на място в клиниката по стерилитет или лабораторията.Виждам ,че си от Търново,къде смятате да правите спермограма?

# 2
  • Мнения: 690
Ще я направим тук докато чакаме час в Плевен , хем да имаме после какво да сравняваме !И щом първоначално ще е тук в града и се стига бързо до Поликлиниката , няма ли такава възможност все пак ?!?
Вие къде сте правили ?!?

# 3
  • Мнения: 902
Направете спермограмата в клиника по стерилитет. Няма смисъл да губите време и пари за обикновени лаборатории.
Принципно може да се носи от вкъщи, но това става максимум до 30 мин от отделянето и контейнерчето трябва да се държи близо до тялото.
Късмет.

# 4
  • Мнения: 3 453
Евита,
не правете спермограма в Търново! Отидете направо в София. В Търново правят единствено кратка спермограма и достоверността и е доста съмнителна. Съжалявам, но така и така лекарят ти /ако е този, който ти препоръчах/ ще ви накара да направите  в София, защо да плащаш два пъти.

 се правят само в клиники по . Само така ще сте сигурни, че са достоверни! ::
Успех!  ::

# 5
  • Мнения: 491
Момичета, можете ли да ми кажете добра клиника по стерилитет в София? Praynig Praynig Praynig
Спешно ми е. Отнася се за мъжа ми.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 902
За спермограма :
www.invitro-bg.com
www.ivf.bg
Предварително се обадете да си запазите час.
За консултация с андролог - д-р Милен Кацаров.

# 7
# 8
  • Мнения: 690
Hope , ако отидем в Плевен при д-р Пенков , не може ли там да ни направят спермограмата , защо ще ни праща в София ?!?Ако ще ни праща в София той ли записва час или просто ни праща и когато успеем да си запишем час ... май стана объркано , дано успееш да ми разбереш мисълта !
Още нещо този д-р Кацаров е в София предполагам , предварително и за него ли трябва да се запишем час , за колко време излизат резултатите от спермограмата ?

# 9
  • Мнения: 27
Evita, и аз ходя при д-р Пенков. Когато се наложи мъжът ми да си прави спермограма, Пенков ни препоръча да отидем в клиника "Св.Марина" при д-р Димитрова. Направихме спермограмата там, след което занесохме резултатите на д-р Пенков и той си каза мнението. В "Хера" не се правят спермограми.

# 10
  • Мнения: 690
Имаш ли повече инфо за Хера и тази , в която са Ви пратили – тя пак ли е във Плевен?Резултатите кога излизат на същият ден ли ?Сподели мнение за отношението и вниманието щом си пациентка на Пенков!
Благодаря ти !

# 11
  • Мнения: 27
Евита, И "Хера", и "Св.Марина" са в Плевен. Резултатите от спермограмата излизат след 24 часа, т.е. на другия ден.
Много съм доволна както от отношението на д-р Пенков, така и от това на специалистите в "Св.Марина" - и на двете места хората са страхотни и истински професионалисти! Няма от какво да се притесняваш - просто си запиши час предварително и всичко ще е ОК. На лични мога да ти пратя координатите на двете клиники.
Успех!   bouquet

# 12
  • Мнения: 3 453
Евита,
Ивчони ти е описала точно! За този вариант говорех и аз. Отидете при д-р Пенков и той ще ви насочи после.
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт