Chicco-уред за затопляне на храна и стерилизатор!

  • 1 247
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Здравейте мами! Заставена съм пред дилема?!? Моля, някоя мама която е ползвала уредите на Chicco за затопляне на храна - 45лв. струва в Danet shop-a и електрическия стерилизатор който е 60лв. пак в Danet-a да си каже мнението за тях. Дали могат да се ползват с други шишета като Avent и NUK или са само за Chicco? Доволни ли сте от тях?......и едно малко отклонение - за помпата за кърма на Canpol някакви отзиви?

# 1
  • Мнения: 61
 Ползвам точно този стерилизатор.  Доста време се чудих на кой модел електрически да се спра и реших да пробвам с този на Chiccio / цената му е добра и ако не ми допаднеше щях да го сменя/. Но сега след повече от половин година ежедневно ползване мога да кажа, че съм изключително доволна. Ползвам шишета на Chicco, но спокойно може да се ползва с всякакви други. Времето за стерилизация е около 15 мин., след приключване на процеса сам изключва. За мен това е напълно достатъчно като функции.   Peace
Притежавам и точно този уред за затопляне на храната. Честно казано не го ползвам често. Струва ми се, че доста бавно затопля. 

Общи условия

Активация на акаунт