Откога на Аптамил 2?

  • 1 954
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 379
Здравейте, момичета! Моят малък мъж скоро ще навърши 6 месеца и съм в голяма чуденка кога трябва да преминем на Аптамил 2 newsm78
Рових се из старите теми, обаче не открих такава за новия Аптамил Имунофортис и прехода към двойката. На опаковката на единицата пише: "След 6-тия месец се препоръчва постепенно да замените Аптамил 1 с Аптамил 2"
Никак не ми е ясно и какво се има предвид под постепенно   Thinking
Моля за помощ   bouquet

# 1
  • Мнения: 451
Води се по инструкциите на кутията.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 709
След като направи 6 месеца минаваш на 2 ка Peace
Не постепенно защо Thinking
Ние след 2 седмици също минаваме на него bowuu

# 3
  • Мнения: 1 900
От 6 навършени месеца ще минаваме на Аптамил 2, нямам намерение да става постепенно  newsm78

# 4
  • Мнения: 15 379
Хм, това на кутията ме обърка - ами значи допива си кутията и минаваме на 2-ката. Но наистина пише - постепенно преминаване към двойката, каквото и да имат предвид  Thinking

# 5
  • Варна
  • Мнения: 161
Ами смесвай ги като постепенно увеличаваш бройката на лъжичките на двойката.Примерно ако пие 180 мл - 1 лъжичка от двойката+5 от единичката, 2+4,3+3 и т.н. Не знам дали е така ама ми звучи като постепенно. Другият вариант преминаваш от раз

# 6
  • Мнения: 674
 Ние преминахме направо, а не постепенно. Нямаше последствия. Не знам какво трябва да значи това "постепенно". Може би първите няколко дни да даваш по-малко количесто от новото и да дохранваш един вид със старото, докато свикне. Знам ли..... newsm78

# 7
  • Мнения: 27 524
Няма оригинален Аптамил, който да е от 6-ти месец  Wink
Млеката на Милупа са до 4-ти, 8-ми и след 8-ми  Peace
Хубаво е да се остане на единицата до 6-ти. Май Милупа внасят тук таме вариантите си и млеката (и не само) дефакто на Нутрилон, които са до 6-ти единицата...
На следващо мляко се минава от раз.

# 8
  • София
  • Мнения: 435
ние си минахме направо на 2-ката.И аз бях чувала че е постепенно и за това питах педи ама тя каза че няма проблем.То си е същото мляко само че са махнати някой съставки и са прибавени други.Така че смело thumbsup довършете си единицата и започвайте двойката

# 9
  • Мнения: 15 379
Благодаря за отговорите на всички   bouquet
Така и ще направя - директно минаваме на 2-ката, едва ли ще има разлика във вкуса, че какъвто е злояд и с претенции...
Само не разбирам защо винаги има неясноти с тия бебешки манджи - да е дадено в упътването ясно и точно, че започват едни колебания... Но добре, че го има този форум  Peace

Няма оригинален Аптамил, който да е от 6-ти месец  Wink
Млеката на Милупа са до 4-ти, 8-ми и след 8-ми  :peace:quote

Не думай! И докога ще е така, 30 лева малко ли им се виждат, а ние се заблуждаваме, че купуваме най-доброто за бебетата си, аман  Tired

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 16:54 от sourcherry

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
От началото на 5 месец сме на 2-та, аз карам по т.нар стара схема на захранване.На старите опаковки Аптамил пишеше - 1-цата от 0-4 месеца, 2-та - до 8 месеца, 3-та след това.

Общи условия

Активация на акаунт