Versace

  • 8 585
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

# 1
  • Мнения: 4 916
Ох, това е един от любимите ми магазини - като знам на какви левове доставят стоката и на какви ги продават  Joy  сори за оф-а.

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

Не ми е подходящ бюджета да се докарвам с ВерсаКе Tired
Само слънчеви очила имам от тази марка Sunglasses

# 3
  • София
  • Мнения: 7 753
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning

# 4
  • Мнения: 4 435
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning

Аз харесах една за около 4 хиляди лв.

# 5
  • Мнения: 140
И АЗ МИНАХ ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ ПРЕЗ МАГАЗИНА БЛИЗО ДО БУДА БАР И НАПРАВО СЕ ВЛБИХ В ЕДНА БЯЛА ЧАНТИЧКА КОЯТО ПРИЛИЧАШЕ НА КУФАР4Е НО ВЪОБЩЕ НЕ ВЛЕЗНАХ ДА ПИТАМ КОЛКО СТРУВА

# 6
  • София
  • Мнения: 7 753
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning

Аз харесах една за около 4 хиляди лв.

Екстра.  Crazy

# 7
  • Мнения: 4 435
И вътре само трябва онова кученце от 3500. Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
И вътре само трябва онова кученце от 3500. Crazy

Уххх да верно, ще взема да я купя като преносима къщичка за малката Сузи.   newsm62

# 9
  • София
  • Мнения: 3 781
Да, хубави са чантите. Дразни ме, че не са обявили цените на чантите като хората, а трябва за всяко нещо да се пита. Аз си бях харесала една чантичка, даже нямам представа колко е струвала, но я бяха купили. Иначе ето в този и този сайт съм разглеждала, цените на повечето чанти бяха около 2000 - 2500 щатски долара. Може като им мине сезонът, да ги пуснат в аутлета. За който се интересува - мултибрандов аутлет на Версаче, Ескада и Бети Баркли има в Иван Вазов, в един търговски център, на самия край на Витошка. Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.

# 10
  • Мнения: 487
Здравейте момичета! Вчера минах покрай магазина на Versace и ми останаха очите там  Shocked ....такива красоти! Особено много ми харесаха чантите от лимитираната серия. Та въпроса ми е вие имате ли дреха ,чанта или обувки на Versace.И ако имате- снимки моля! Grinning

А какви са цените на чантите ?  Grinning

Аз харесах една за около 4 хиляди лв.

Егати ефтинията! Shocked

# 11
  • Мнения: 281
...Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.

Може би по-скоро на Versus.

# 12
  • Мнения: 2 161
Ето повод да се изфукам.На Коледа получих подарък медальон на версаче.Пендант,мисля,че се казва.Разбира се,не струва 2000 лева.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Ето повод да се изфукам.На Коледа получих подарък медальон на версаче.Пендант,мисля,че се казва.Разбира се,не струва 2000 лева.

Pendant e медальон на английски  Rolling Eyes или нещо се бъркам, може би.

# 14
  • Мнения: 9 063
Не знам за Версачето, ама се зазяпах по обувките на Маноло Бланик...Понякога си мисля, че във всяка една от нас живее по една Кари Брадшоу Crazy

Общи условия

Активация на акаунт