ленти за избелване на зъби? други полезни методи?

  • 29 911
  • 58
  •   1
Отговори
здравейте,

от доста време слушам за ленти за почистване на зъби...избелване по-точно. представляват едни лентички, много подобни на тиксо, които се прасват на зъбките за 30 минути и след 7 дни, според пича който рекламираше, премахват петната от зъбите.
някои да е ползвал ? мнения, впечатления, цена, къде могат да се намерят?
тъй като съм от малък град..предполагам че тук няма да ги намеря, но все пак ще се разходя по аптеките утре.

иначе да кажете мнения/предполжения за Силно избелващи пасти за зъби? аз ползах до скоро Trisa White (швейцарска) и определено е най-добрата избелаваща паста за зъби, която съм използвал, но вече я няма в магазинети  за съжаление.

# 1
  • София
  • Мнения: 797
Избелваща паста - "Лакалут Уайтанинг". За такива ленти не съм чувала.

# 2
  • Мнения: 220
Имам такива лепенки , но са от Щатите. Незнам дали ги има в Бг. Фирмата е Крест : , тези които имам са за 14 дни , иначе има и за 7. Ползвах ги 5 дни и определено имаше резултат , но реших , че първо ще спра цигарите и после ще се избелвам  Mr. Green. Другото е , че при по-чувствителни зъби , каквито са моите е хубаво няколко седмици миене със Сенсодин и после избелване. Дано съм ти била полезна

# 3
  • София
  • Мнения: 4 052
Мисля, че в България все още ги няма. Който ги е ползвал или не живее тук или са донесени от някъде.
От чиста суета ще следя темата.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
За лентичките не мога да се включа, но за Триза уайт пастата мога да кажа, че си я има, не е изчезнала.

# 5
  • София
  • Мнения: 461
За лентичките не мога да се включа, но за Триза уайт пастата мога да кажа, че си я има, не е изчезнала.



А тя ефективна ли е? Само тази май не съм ползвала още Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 226
За избелване на зъби горещо препоръчвам системата Опалесенс, които представлява силиконови шини, в които се поставя гел. Струваха ми 180лв. но ефектът е страхотен. Има и паста към гелчетата, която е възможно най-избелващата, която съм ползвала до сега.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 052
За избелване на зъби горещо препоръчвам системата Опалесенс, които представлява силиконови шини, в които се поставя гел. Струваха ми 180лв. но ефектът е страхотен. Има и паста към гелчетата, която е възможно най-избелващата, която съм ползвала до сега.
Тъкмо щях да пусна линк към темата за Opalescence. Имам въпрос, тези шини за еднократна употреба ли са?

# 8
  • Мнения: 226
Не, не са за еднократна употреба. Не знам точно каква им е годността, аз ги имам от скоро, но сестра ми ги има поне от 2 години. Но те не се ползват непрекъснато. Първоначално 10 дена, а после веднъж в месеца за поддръжка.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 052
Не, не са за еднократна употреба. Не знам точно каква им е годността, аз ги имам от скоро, но сестра ми ги има поне от 2 години. Но те не се ползват непрекъснато. Първоначално 10 дена, а после веднъж в месеца за поддръжка.
Аз знам, че не се използват непрекъснато, даже мисля, че беше нещо от рода на 6 месеца или година. Както и да е, значи следващите процедури няма да са толкова скъпи. Всъщност, кое е скъпото, изработката на шините или самия гел newsm78

# 10
  • Мнения: 572
а кои са добрите пасти на БГ пазара или изобщо, които спомагат избелването на зъбите ?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 736
а кои са добрите пасти на БГ пазара или изобщо, които спомагат избелването на зъбите ?

Elgidium е добра.

# 12
  • Мнения: 73
и аз съм ползвала елгидиум и съм доволна.
ползвала съм едни пак силиконови шини но гела си беше в тях те бяха само за един път,някъде към 10лв струваха,и като казах на моя заболекър какво съм направила щеше да ме бие,защото при тези дом. сиситеми за избелване не се покрива венеца и гела действал варху него и било много вредно.
един път се излъгах да си поръчам от орифлейм избелващата паста и такава чуствителност си  докарах на зъбите Sad,но със  сенсодина сега всичко е ок
а някой ползвал ли е Pearl drops ?

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Опаленсес само от зъболекаря ли се купува?

За лентичките не мога да се включа, но за Триза уайт пастата мога да кажа, че си я има, не е изчезнала.



А тя ефективна ли е? Само тази май не съм ползвала още Rolling Eyes

Ползвала съм я, но не съм забелязала ефект. Ползвала съм и Елгидиум, но и от нея не забелязах. Може би пък имам прекалено големи изисквания, искам млечнобяли зъби, но с паста едва ли биха могли да се постигнат.

# 14
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
 
Цитат
а някой ползвал ли е Pearl drops ?

и аз за тази се чудех... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт