Имали ли сте проблеми с кашата?

  • 1 158
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
От 3 дни се опитвам да захраня с каша - ябълкова на Хумана. Първия ден я направих гъста, изяде я с лъжица (бебето е фен на лъжицата), но после беше жадно и аз докато се сетя, че търси вода, рева 30 мин. Следващите 2 дни я правех както е на опаковката с Омнео и каша, давам с шише с най-голяма дупка,но не я яде с апетит. Та си мисля от марката каша ли е или не й харесва въобще каша? И каква друга да й предложа?

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз останах най-доволна от кашите на Хип. Пък и Нели най-много май ги харесва Grinning

# 2
  • Мнения: 46 430
Дъщеря ми така и не се научи да яде каши. Само една бананова ядеше на Хумана, но след нея си изяждаше пълна порция  Shocked  така че я спрях.

# 3
  • Мнения: 5 577
Здравей
доколкото разбрах твоето бебе е хапвало кашата с лъжица- защо не продължаваш да я даваш така? След това е нормално да е жадно, давай водичка.
Кашите са много и различни, можеш да намериш доста информация тук.
Успех

# 4
i moia beb4o ne iade6e mnogo, mnogo ka6ite samo 4e sega ve4e az si gi pravia izcialo i ela da vidi6 kakvo iadene pada #Splat

# 5
  • Мнения: 1 464
Недей да даваш кашите с шише,щом бебчето е фен на лъжицата Simple Smile
Ние едва отскоро проядохме каши,като пробвах почти всички видове.Сега за мое учудване яде всякакви

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Не искам да й давам с лъжица, точно заради жаждата (спомням си, че и други майки са писали, че след къста каша е жадно бебето). Мен ако ме подгони такава жажда значи, че не съм яла нещо добро. Бебето вода почти не пие и си мисля, че нещо толкова концентрирано като къста каша и предизвикващо такава жажда, не е добро за нея. По съм склонна да изчакам известно време или да сменя марката.

# 7
  • Мнения: 1 464
Да и ние пием вода след кашата,но беба попринцип си пие много вода.Тази каша не съм я пробвала ,да не би да е много сладка?

# 8
  • Мнения: X
Аз давам каши Слънчо, не са твърде сладки, имат приятен вкус и лесно се разтварят. Щом детето обича да яде с лъжица, защо го връщаш назад към шишето? Thinking   . Давай му я с лъжица, eat не гледай опаковката, ами прави на око, защото на опаковката е за шише, много рядко става. Иначе вода и Ния пие, нормално нали е сладко - и ти да я изядеш и ти ще пиеш. Ния понякога глътва малко и по време на ядене. Не е лошо да пие вода и преди хранене, ако детето иска - става въпрос за няколко глътки, не да си наълни корема само с вода. Wink

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Подкрепям другите майки,давай с лъжица.Ще свикне от шише и после ще се видиш в чудо.За всеки е нормално след като яде сладко да пие вода.Казваш,че бебето почти не пие вода,а ето че иска-значи му се пие.Не съм съгласна с това,че искаш да пиеш вода когато  си яла нещо недобро Wink Има големи вкусотии,които след това карат човек да пие вода.Ако ли не пробвай да му смениш кашата, но според мен няма смисъл.

# 10
  • Мнения: 5 241
Цитат на: mecho_puh
Аз останах най-доволна от кашите на Хип. Пък и Нели най-много май ги харесва Grinning


Подкрепям  Simple Smile
Йоан не искаше да яде никакви други каши,освен от готовите на Хип  Simple Smile

# 11
Опитай с каша на Милупа,бананова тя е много нежна и бебетата я приемат много добре. Laughing На Хипп също са много добри кашите"Лека нощ",но са доста по гъсти.Естествено с лъжичка. Embarassed

# 12
  • Мнения: 218
Ние много обичаме кашите на Хипп.

# 13
  • Мнения: 3 200
Ние ядем кашите на Милупа с лъжичка

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Танче, що бързате с кашите? И педито и Попиванова считат, че да го почна Дани като стане на шест месеца...  Confused  Поаследния месец бяхме наддали само 500гр но Попиванова каза, че е ок и не е нужно да бързам с каши - те са все пак брашно па макар и печено.
Аз сега въвеждам - и то само според мнението на педито - Попиванова каза и това да задържим до шести - кисел. Има готов на "Hame" и "Hipp" и аз давам такъв. Попиванова каза да наблегна на плодови с мляко - аза давам на "Hame" с извара. Реших и да пробвам едни нощни чудеса на Хип с бисквити  Wink  ама ние сме на пет и половина.
Мисля, че можеш да пробваш кашита на Слънчо- щото са по-редки - от личен опит  Embarassed  - обожавам каши. Иначе е нормално като яде нещо толкова гъсто и браштняно да жули после вода  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт