Надомна работа

  • 4 851
  • 12
  •   1
Отговори
Не знаех в коя от темите да попитам, затова си позволявам да пусна нова тема.
Момичета, във връзка с новите обстоятелства при мен, ще имам голяма нужда от допълнителен доход. За целта си търся надомна работа и молбата ми е да ми посочите фирми, които да не са фалшиви. Не живея в София. Просто моля за идеи за надомна работа (може и на лични) от жени, които имат опит. Ще бъда благодарна на всякакви съвети   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 336
Анджи, пусни темата и в други форуми, че тук само ние май четем.
Успех!   bouquet

# 2
Сиси, благодаря ти за съвета. пуснах темата тук, защото съм останала с впечатление, че има майки, които се занимават с такъв тип работа, но ще поразпитам и другаде.

# 3
  • Мнения: 9 990
Аз мисля, че тук никой не бачка надомно нищо.Просто сме се върнали на работа кой как може, максимално бързо... Rolling EyesНе съм чула за случай с доволни от надомна работа и с приличен доход. Confused

# 4
пенелопа , аз работя редовна работа, но ми се налага да работя и допълнително. Търся си надомна работа, за да мога все пак да си виждам децата вечер и да си докарвам необходимите допълнителни средства.

# 5
  • Мнения: 9 990
Да бе, аз разбирам...ама това ти казвам-до сега не съм чула доволен от надомна работа...То и аз не бих отказала още доходи принципно.Да не стане-да си избодеш очите нощем и да не ти платят примерно.Хора около мен, които са се нагърбвали с надомна работа Винаги са били повече ощетени, отколкото наградени за труда си.Това имах предвид. Confused

# 6
пенелопа, не знам какво да кажа, защото имам същите опасения, но имам ли избор. Трябват ми допълнително пари, а ако започна втора работа след 17 ч., то тогава като как ще бъда родител на мястото си. А тези деца нямат нужда само от пари, а и от внимание. Ще видим, ще мисля и търся варианти.

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Не се занимавай с глупости. Нищо не плащат, аз съм работила такова  нещо 3г. докато се убедих,че няма абсолютно никакъв смисъл. Направо ще си висиш по цели нощи за жълти стотинки. Аз на времето правих машинна бродерия за една голяма държавна фирма. Продукцията се изнасяше за чужбина, работа имаше доста. Скапах си ръцете, гърба и очите от работа и максималното ми постижение беше само веднъж 2 минимални заплати, а обичайно се изкарват суми от около минималната работна заплата при пълен работен ден. Ако работиш и нещо друго, просто забрави, ще си блъскаш за стотинки. Това при условие, че друго не работех и се скъсвах от работа по 10-12 часа.  Това е съсипия, не ти трябва да се скапваш. Същите пари ще ги изкараш с много по-малък ангажимент и гърбене ако вземеш да изчистиш за 2 часа някъде един апартамент веднъж седмично. Това го давам само за пример, просто надомно не си заслужава. Аз зарязах това и тръгнах на работа, а понеже парите така или иначе не достигаха, започнах да шия дрехи по поръчки в къщи на клиентки (средното ми образование е от техникум по облекло). Обаче работех за себе си. Излишно е да казвам, че доходите станаха други.

# 8
  • Мнения: 352
Преди 2 години и аз пробвах в къщи да правя едни хартиени торбички. Ами то-смешна работа -2,5 ст. за бройка.А операциите за всяка са 12. Една торба се правеше за 5 мин. Смятай какво ще рече това. Та за 2 дни по 10 часа усилено лепене и сгъване изкарах 2.50. Обадих се на ШЕФА Laughing да дойдат да си вземат всичко и го навиках,,че това е пълна глупост . Та като дойдоха неговите хора ми беше отпуснал двойно-5лв. -За 3 работни дни ShockedНе се занимавай с глупости.

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съгласна съм с тгорните мнения
няма пари в тази надомна работа
пускани са теми и не съм срещала нищо до сега
моя личен съвет - дано не се обидиш, ама аз също бих се наела ако тярбав доход - потърси някой офис за чистене или нещо друго подобно в почивните дни - за два-три часа можеш да си докараш от 20лв нагоре, а ако не е претенциозно като офис - може да се договорите кгато ти е удобно и на теб
успех! предполагам колко ти е трудно...не ми се мисли аз каков бих правила с девте сама...но наистина няма да стане с надомна, а чрез нея се лишаваш и от свободно време и от възможност да търсиш нещо смислено...

# 10
  • Мнения: 9 990
Наде, аз си мислех същото да предложа.За мен чистенето не е срамна работа.Аз бих.Идея 1-да предложиш във входа, където живеете.И в съседните даже-по местоживеене дет се вика.Идея 2-някой офис или дом-в близост до дома ти или работата ти.Имам приятелка, докато беше по майчинство си чистеше на едни хора къщата, веднъж седмично-основно чистене с тук-таме да изглади нещо-100лв месечна/за 4 чистения в месеца/Не е срамно, момиче, ако го имаш този вариант е за предпочитане.Успех ти желая!

# 11
Момичета, благодаря ви за идеята. За мен също не е срамно да си изкарвам с чистене допълнително средства. Просто не ми беше хрумвало. И без това вече за втори път чистя площадката и стълбището на входа /на първи етаж съм/ че само като си представя, че влиза в къщи. Та, срамна работа за мен няма. Ще търся каквото и да е. Благодаря ви за съветите и подкрепата!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз ще си позволя да подхвърля една идея - не знам дали е удачна, ти сама ще си прецениш.
Ако имаш познати с деца, или съседи, можеш срещу някакво заплащане да ги гледаш заедно с твоите.
Така хем ще прекарваш време с децата, хем ще заработваш нещичко.

Общи условия

Активация на акаунт