ТРЮФЕЛИ

  • 23 004
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Привет на всички! Simple Smile
Искам да попитам от къде мога да си купя трюфели.Виждала съм ги в Била,Хит,по-големите магазини,но моля ако знае някой къде мога да намеря по-голям избор...защото скоро имам рожден ден и искам да почерпя Simple Smile
Благодаря !   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
По-голям избор на трюфели или какво?  Thinking
Поздравления, че ще черпиш с трюфели, килото им струва около 7500 лева  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 622
froda може би говориш за бонбоните трюфели  newsm78

# 3
  • Мнения: 27 524
froda може би говориш за бонбоните трюфели  newsm78



И аз така си помислих първо, ама не е уточнила.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 001
Абе и аз се позачудих....Ама реших,че говори за бонбоните(има ги във всички магазини за шоколад,в Пикадили има голям избор,Била,както и в по-големите супермаркети).
 Ама ако говори за гъбите..... ooooh!

# 5
  • Мнения: 3 622
Еее Блонди инъче ще бъде интересно да купи 1 - 2 кг. трюфели по 7 500 лв. килото и да гощава гостите  Wink
Аз всъщност не съм много запозната, но те май се използват по скоро като подправка към ястие и се слага по много малко  Thinking

# 6
  • Мнения: 27 524
И аз не съм яла, виждала съм тук и са мъничко като количество, което се продава, ама за какво се ползва   33uu . Но съм чувала, че в ресторантите (скъпарските) се сервират и цели.

Сега се поразрових, и пастет правят, и цели ги има, и в зехтин ги слагат и куп неща още  Crazy

# 7
  • Мнения: 4 514
Момичето очевидно има предвид бонбони трюфели. Wink Иначе не знам как точно се черпи с гъби трюфели. Laughing А и килото май е повече от 7500, поне в Метро.
Аз имах френска рецепта за бонбони, бях правила за една Нова година и станаха много вкусни, но съм я загубила. Sad

# 8
  • Мнения: 280
По-голям избор на трюфели или какво?  Thinking
Поздравления, че ще черпиш с трюфели, килото им струва около 7500 лева  Grinning
Разбира се,че за бонбоните говоря  Party Ако трябва да черпя с гъби за 7500 лв килограма,малко нагорно ще ми дойде Simple Smile
Ще проверя в Пикадили,има  наистина по-голям избор отколкото в Била.Но нека да каже някой ако знае луксозен магазин за бонбони и т.н.
Мерси!

# 9
  • Мнения: 6 461
Направо подскочих като прочетох за трюфелите. Mr. Green
На Метро килограма им е около 7600лв.На скоро ги гледах,дори бяха заключени в прозрачен сейф Laughing

Мисля,че на Пикадили предлагат бонбоните.

# 10
  • Мнения: 27 524
Но нека да каже някой ако знае луксозен магазин за бонбони и т.н.

Има на Цар Иван Асен, срещу банката, първия магазин след ъгловия  Peace

[На скоро ги гледах,дори бяха заключени в прозрачен сейф Laughing

И тук са заключени така и имат по една мини алармичка на кутията  Joy

# 11
  • Мнения: 3 622
А защо гъбите трюфели са толкова скъпи  newsm78
Може би са рядко срещани  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 830
А защо гъбите трюфели са толкова скъпи  newsm78
Може би са рядко срещани  Thinking

Рядко се срещат, което ги прави деликатес и доколкото знам намирането им става чрез прасета Laughing Може и да са ми грешни спомените Laughing Чувала съм, че вкусът им е страхотен.

Който е опитал, да не се крие, а да каже какви са на вкус #Cussing out  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 241
По-голям избор на трюфели или какво?  Thinking
Поздравления, че ще черпиш с трюфели, килото им струва около 7500 лева  Grinning
Разбира се,че за бонбоните говоря  Party Ако трябва да черпя с гъби за 7500 лв килограма,малко нагорно ще ми дойде Simple Smile
Ще проверя в Пикадили,има  наистина по-голям избор отколкото в Била.Но нека да каже някой ако знае луксозен магазин за бонбони и т.н.
Мерси!

Ако пазаруваш в София МОЛ, там на партера можеш да погледнеш, има бутик на Jeff de Bruges, страхотни са им трюфелите, големите кутии са по 50-60 лв. и нагоре.

А в Сити центъра има щанд на Leonidas, те също правят превъзходни трюфели.  Peace

# 14
  • Мнения: 764
Много искам да опитам истински трюфели....дали ще стане някога.....Наистина,ако някой е ял да каже какъв е вкуса  Confused

Общи условия

Активация на акаунт