кондиломите?

  • 985
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте! Искам да ви питам нещо което ме притеснява от няколко дни насам. Преди четири години са ми отстранявали кондиломи в Гърция чрез обгаряне с лазер. След което съм ходила на преглед преди две години и ми нямаше нищо. Вчера гледах един игрален филм в който казахе че бебе се е заразило с кондиломи на хранопровода от самото раждане по нормален начин. Аз имам бебе на 4 месеца и от месец и половина имаме проблем с храненето и вече не знам какво да си мисля.......... Дали не може да съм е заразила ако ми са се появили пак. Моля пишете ми дали е възможно да има нещо таково на храносмилателната система. За да знам да тръгваме ли по лекари?

# 1
  • Мнения: 5 760
Заразяването на бебетата става в хода на самото раждане при наличие на голям брой кондиломи по време на бременността и раждането. Причината за появата на кондиломи е вирус. Ето защо в тези случаи раждането става чрез цезарево сечение. Във Вашия случай не може да става дума за заразяване! Laughing Причините за лошия апетит са други- може би госпожичата е малко по- претенциозна на хранене. newsm78 Simple Smile

# 2
  • Мнения: 75
Заразяването на бебетата става в хода на самото раждане при наличие на голям брой кондиломи по време на бременността и раждането. Причината за появата на кондиломи е вирус. Ето защо в тези случаи раждането става чрез цезарево сечение. Във Вашия случай не може да става дума за заразяване! Laughing Причините за лошия апетит са други- може би госпожичата е малко по- претенциозна на хранене. newsm78 Simple Smile
Благодаря ви за отговора но аз съм родила нормално!!!!!!!!!! Това означала ли че може да има нещо на храносмилателната система от самото раждане??????????

# 3
  • Мнения: 5 760
Не, щом кондиломите вече не са съществували- нали са премахнати преди раждането. Stopи не са се появили отново.

Общи условия

Активация на акаунт