Възможно ли е да имате МЦ по време на бременност

  • 1 005
  • 6
  •   1
Отговори
Възможно ли е да имате МЦ по време на бременност. Последния ми МЦ беше в началото на декември миналатна година, на 17.01.08 си направих тест и се оказа положителен. Ходих на лекар, предписа ми фолиева киселина, но няколко дни след това ми се появи кървене. Разбрах, че е нормално при някои бременни, но то се засили като нормален МЦ. В същото време забелязях промяна в големината на гърдите. Моля, кажете има ли такива случаи. Моята лекарка ме гледа на видеозон и според нея съм бременна. Препоръчайте ми друг лекар за консултация.

# 1
  • Мнения: 1 950
Не, не е възможно.
Всяко кървене по време на бременност е опасно. Отиди непременно да се консултираш с друг лекар, може би трябва да приемаш прогестеронови препарати, да лежиш и т.н.

# 2
  • Мнения: 4 324
НЕ НЕ Е НОРМАЛНО ДА ИМА КЪРВЕНЕ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТ!
Задължително потърси още едно лекарско мнение!
Успех!

# 3
  • Мнения: 820
elinad, напиши от къде си. Кървене по-време на бременност не е нормално. Трябва да се види от къде идва кървенето, дали прогестерона ти е достатъчен и се пази, не ходи на работа докато не премине кървенето.

# 4
  • Мнения: 945
Само ако течението е слабо и не е придружено с болки, тогава не е опасно. Дали е нормално или не може да се спори... Но щом при теб е обилно като цикъл, то бягай веднага при лекаря, да ти даде болничен, да лежиш в къщи и да почиваш.

# 5
  • Мнения: 313
кървене по време на бременност се среща много често, но в никакъв случай не бих го определела като НОРМАЛНО...може да е знак за започващ аборт или друг проблем..моят съвет е веднага да потърсиш лекар и да почиваш здраво...имах кървене и в двете бременности и изчетох всичко какво се прави при такъв случай...прогестерон, магнерот, ПОЧИВКА и ако моят съвет е ако си близо до Плевен да се консултираш с доц.Конова....при мен кървенето се оказа от нк-клетки, НО РАЗБРАХ ТВЪРДЕ КЪСНО. УСПЕХ!!!!!!!!1

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Както са те посъветвали момичетата, трябва задължително да те види лекар. Опасно е това, което пишеш. Дано да няма лоши последствия и всичко да е наред. Но бременност и МЦ са две несъвместими понятия!

Общи условия

Активация на акаунт