Козметика за към трийсетте???

  • 1 321
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Здравейте момичета Hug,искам да започна вече с някакви кремове против бръчки и околоочен разбира се Wink..,но да са съобразени с възрастта ми(на 09.02 ставам на 29 #2gunfire Tired)...дайте идейки,ако сте запознати Sunglasses.Наскоро ми се размяташе едно списание с такива съвети,за кремове около 30,около 40,50 и 60 год.ама се попиля някаде. newsm78
Вие сте Grinning

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Отиваш в магазин,където продават козметика и консултантките там ти препоръчват нещо подходящо за твоя тип кожа/поне при вас сигурно има "читави" консултанти Blush/

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Според мен трябва да отидеш на козметик, който да ти препоръча подходящата козметика. Аз преди да ида при моята козметичка се клепах с какво ли не и нищо не беше подходящо за моята кожа. Добре че тя ми препоръча крем и то не масов, а медицински Simple Smile

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 219
Според мен трябва да отидеш на козметик, който да ти препоръча подходящата козметика. Аз преди да ида при моята козметичка се клепах с какво ли не и нищо не беше подходящо за моята кожа. Добре че тя ми препоръча крем и то не масов, а медицински Simple Smile
Аз съм на същото мнение. Ако сама избереш продуктите може да сгрешиш. Не се доверявай на продавачки. В България /с малки изключения/ са изключително некомпетентни. А ако някоя мама ти препоръча нещо, то може да не е подходящо за твоя тип кожа. Отиди на добър козметик и решете заедно.

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Според мен трябва да отидеш на козметик, който да ти препоръча подходящата козметика. Аз преди да ида при моята козметичка се клепах с какво ли не и нищо не беше подходящо за моята кожа. Добре че тя ми препоръча крем и то не масов, а медицински Simple Smile
Кой е този крем от медицинската козметика,който не е масов?

# 5
  • Мнения: 1 559
Бе то пак си зависи и от козметика newsm78.. ако трябва да съм честна,никога не съм ходила на такъв Joy,просто не съм имала нужда Whistling.....а не съм човек,който ей така да ходи за кеф на такива процедури Crossing Arms....ама виж за кеф на солариум винаги бих отишла hahaha
Ще се посъветвам май с консултант в магазин... Peace

# 6
  • Мнения: 372
И на мен ми е трудно да открия подходящите кремове. На 30 г. см и виждам, че не съм още за по- тежката артилерия, в същото време и хидратантите вече не са достатъчни.

# 7
  • Мнения: 125
Има кремове,които са точно за периода между хидратацията и тежката артилерия. Аз ползвам Retin-ox на RoC-за първи бръчки и мимически линии. Много добро действие има. Но да кажа,че се ползва първите дни само по веднъж на ден,докато кожата свикне-това е активен крем,затова. Иначе може да има раздразнение на кожата (както се случи с някои от момичетата тук). Иначе серията е за 27-28+.

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз съм със синия Рок вече,но съм много внимателна,не знам само като е ден и нощ на това слънце мога ли да се мажа с него през деня .....и двукратно,дали ще ми хидратира достатъчно кожата? Crazy

# 9
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Иди в някоя хубава аптека, където има консултант в сектора за козметика.Мисля, че най-точно би те упътил той, защото всяка кожа е специфична - възрастта ни е еднаква, но ти може да си с нормална кожа, докато моята е комбинирана приемрно.Ти не пушиш, а аз да- т.е. на място и спрямо личния си ритъм избери козметика.

# 10
  • Мнения: 17 407
Доверявам с ена консултантите в няколко аптеки, от които пазарувам. НЕ можах да разбера що стреляш- 29 не са 49, все пак.Wink. НА 31 години съм и все още ползвам хидратиращи кремове, кожата ми е много суха, бръчки нямам. НАситина тук малко трудно ще получиш адекватен съвет, Peace

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
k.a.l.i. , като казах, че не е масов имах предвид, че не се продава в аптеките, не се рекламира по телевизията и т.н. Тоест ако не ти го препоръча специалист (козметик или дерматолог) няма как да си го купиш.

megan79 на козметик не се ходи за кеф, а за консултация или ако имаш някакъв проблем с кожата. Аз не мога да си представя да ида на козметик щото имам свободно време или за да ми е  кеф  Laughing Аз на консултантки в козметични магазини, дори аптеки не бих се доверила особено що се отнася за крем. Повечето са ужасно некомпетентни. Сигурно има и изключения де, но аз не съм срещала за сега  Whistling

# 12
  • Мнения: 776
Здравейте момичета Hug,искам да започна вече с някакви кремове против бръчки и околоочен разбира се Wink..,но да са съобразени с възрастта ми(на 09.02 ставам на 29 #2gunfire Tired)...дайте идейки,ако сте запознати Sunglasses.Наскоро ми се размяташе едно списание с такива съвети,за кремове около 30,около 40,50 и 60 год.ама се попиля някаде. newsm78
Вие сте Grinning

megan79, виждам че живееш в Ротердам, силно се надявам там консултантките в beauty магазините да си разбират от работата, защото тук в България положението е критично и са готови да ти пробутат крем за 40+, въпреки че ти си на 28 Rolling Eyes, само и само защото е на Герлен, да кажем и е греховно скъп. Случаи такива много Peace.
След лиричното отклонение, да се върна на темата Mr. Green. От това, което съм чела и на база информацията тук във форума, има няколко серии от висшия клас козметика, които стават за около 30-те:
Juvena - серията Rejuven с Q 10
Chanel - серията Age delay и Beaute Initiale
Estee Lauder - новата серия  Revelation с витамин C
Biotherm - Age Fitness Power 2
Shiseido - The Skincare line
Това се сещам на прмависта, разбира се, ако си се ориентирала към висшия клас козметика Peace. Ако си се спряла на медицинската козметика, има брошури по аптеките, макар че не винаги е обяснено в тях за какво иде реч. От тези марки в момента се сещам само за серията Active C на La Roche-Posay, която става за 25+
Успех в избора  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 559
Благодаря ви момичета,ще се консултирам с една позната ,която работи в магазин за козметика ...може би ще ми даде добър съвет,тя е от доста години в бранша Wink....Честно да си кажа,нямам намерение да дам маса пари за козметика,нещо като например до 30-40 евро на крем Whistling...но при всички случаи май ще се наложи да ползвам няколко вида newsm78,за да преценя кое действа най добре на кожата ми Sunglasses

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Козметиката която се води не масова са кремовете правени след специални изследвания на клиента  в специални лаборатории и струват доста парички.........приготвени единствено за съответната личност.

Общи условия

Активация на акаунт