Телефон за връзка с проф. Бусарски

  • 20 795
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте!
Моля някой който е ходил или знае телефон за връзка с поф. Бусарски да ми каже. Майка ми има херния и ни препоръчаха този лекар. Надявам се наистина да помогне.  От два дни чета всички форуми, ставам специалист и много се обърквам. Вече ми иде да скоча от някъде.  #Cussing outПриемам и мнения за него и съвети за други лекари които могат да помогнат.
 #Crazy помогнете ми

# 1
  • Мнения: 10
Много ти благодаря. И аз имам този номер и не ми вдига от вчера. Помислих, че може аз да греша. Значи продължавам да съм нахална, докато не изскочи зайчето smile3508

# 2
Suvetvam te da zabravi6 za tozi,,lekar,,Maika mi po4ina predi niakolko godini zaradi negovata nekompetentnost i bezdu6ie.Edinstvenoto,koeto go interesuva sa parite!

# 3
  • Мнения: 161
Страхотен  специалист - да е жив и здрав още дълги години   bouquet

# 4
  • Мнения: 10
Здравейте,
водих майка ми при Бусарски. Преди това минахме трима лекари, които упорито искаха да я оперират, твърдейки, че няма друг начин да и мине.
Бусарски я прегледа, естествено беше доста апатичен  smile3507, но и каза че няма смисъл от операция и и даде хапчета и  колан само с който да се пристяга.
Не казвам, че е супер, но определено от колана майка ми се чувства доста по добре, така че...явно е въпрос на настроения и .... честно казано се надявам да не ни се налага да търсим повече такъв лекар, пък макар и най-голямото светило  newsm17
Благодаря все пак на всички за мненията  smile3525

# 5
Моля за телефон на проф.Бусарски!Ще съм благодарна на всеки ,който може да ми помогне.

# 6
  • Мнения: 1 938
Копирам от друга тема:
Професор Бусарски
 Работи в " СВ. Иван Рилски ".Телефона му е 0888 324 614. Приемно време: всеки делничен ден от 9,30-10,30 и от понеделник до сряда и от 14-15h. Телефонът на приемен кабинет е 852 49 32. Консултацията е 50 лв.

# 7
Страхотен  специалист - да е жив и здрав още дълги години   bouquet
Мили хора, специално проф. Бусарски е страхотен специалист и човек!!! Препоръчвам на всеки, който има проблем по зададената тема, да търси именно него. Аз бях оперирана през м. март т.г. от професора в екип с д-р Стоянчев и д-р Якимовски. Снимката от скенера след три месеца, необходима ми за контролен преглед показа, че няма и помен от менингиома, който беше с големина 34 / 35 мм и на много трудно за опериране място. Самата операция трая около 6 часа. При разчитането на снимката от скенера след три месеца лекарката каза: Перфектна операция!
ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ПРОФ. БУСАРСКИ И НЕГОВИЯ ЕКИП! ЗА МЕН ТОГАВА ТЕ БЯХА И СИ ОСТАВАТ БОГОВЕТЕ НА ЗЕМЯТА!
 И при двата прегледа проф. Бусарски не ми е взел нито стотинка, за операцията също не съм платила нито стотинка, макар че питах лекарите какво струва - казаха - НИЩО! При излизането си от болницата платих единствено парите за престоя там... За сметка на това - аз им подарявам сърцето, обичта и признателността си за цял живот!
проф. БУСАРСКИ И ЛЕКАРИТЕ ОТ КЛИНИКАТА ПО НЕВРОХИРУРГИЯ -ТОВА СА ХОРАТА, НА КОИТО МОЖЕ ДА СЕ ДОВЕРИТЕ!И ОЩЕ НЕЩО: Запалете свещичка и се помолете пред иконата на Св. Иван Рилски при главния вход на болницата - той ще ви закриля!
УСПЕХ!!!

# 8
Здравейте,
Искам и аз да споделя мнението си за д-р Бусарски. Това е един невероятен доктор и човек. В България няма по-добър от него и неговия екип, а и до колкото знам и в Европа. Имала съм здравословен проблем и накрая стигнах до него. Обиколих неврохирурзите почти в цяла България. Д-р Бусарски и д-р Мирчев ми помогнаха. Да е жив и здрав той и целия му екип. И изобщо не е вярно, че се интересува само от парите. А и си ги заслужава  до последната стотинка. Какво очаквате - да е един от водещите неврохирурзи в света и да работи за заплата? Бъдете благодарни, че в тази държава все още има такива като него, защото специалист с неговия ранг може да работи където си поиска и не за преглед от  50лв.
А колкото до georgi - съжалявам за загубата ти, но недей така да говориш. Замислял ли си се, че може и да е било невъзможно да й се помогне. А и надали си срещал безгрешен човек.
На никой не пожелавам да му се налага да търси докторска помощ, но наложи ли се ТОВА Е СПЕЦИАЛИСТЪТ, както  и неговия екип - никой друг в България.
Успех на всички:)

# 9
Стига сте писали глупости за,,светилото,,Бусарски!По-алчен и безскрупулен човек от него едва ли има.Достатъчно е да припомня случая от преди година и половина за присаждане на стволови клетки на тежко болни хора-резултат нулев,но парите от операциите в джоба.Поразровете се малко и потърсете информация,заради този случай дори зам-министър Матеев подаде оставка,а Бусарски беше наказан,вместо да му бъдат взети лекарските права и да отиде където му е мястото-в затвора!

# 10
  • Мнения: 1
zdr.georgi ne si prav za busarski i stvolovite kletki.pri parvata konsultacia se obiasniava,4e ne pri vseki 4ovek se polu4va taka jelania efekt i samo pri edna transplatacia.prez 2007 g.na dashteria mi i be napravena takava i efekta be porazitelen.sajaliavam,4e gi zabraniha,zashtoto tia se nujdae ot oshte,a za parite te otivat v druga klina za obrabotka na stvolovite kletki,a ne v djoba mu.dashteria mi ve4e e na 12 god. i gubim cenno vreme,a ne moga da si pozvolia v moskva, tam tia e 25 000 dolara. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт