ресторант със сръбска скара

  • 1 335
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте. Интересува ме някой скоро да е ходил в ресторанта "При Миро" , който е със сръбска скара , . Искам впечатления и цени евнтуално. ДАли може човек без резервация да отидеи д а намери места. Как мислите вие. Прияло  ми се е такъв ти п кухня, но исакм първо да чуя някои отзиви.Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 1
  • Мнения: 803
Ходила съм преди 3 години. Беше много вкусно и приятно. За цени не мога да помогна, защото бях на рожден ден и не знам колко беше сметката. Всеки случай не ми направи впечатление на скъпо място, докато гледах менюто. Тогава имаше и жива музика, сега не знам. Препоръчвам ти да си направиш резервация, особено ако си планирала да го посетиш петък, събота.

# 2
  • Мнения: 2 161
И аз съм била в този ресторант.Не е евтино,но основните ястия са в огромни размери.Освен това ние бяхме няколко човека и сметката беше солидна.Мъжът ми там яде сръбски каймак.Хареса ми това,че майстор Миро лично обръща внимание на посетителите в ресторанта.Създава впечатление,че все едно си лично негов гост.Качествено,така мога да определя заведението.

Общи условия

Активация на акаунт