Цени на стоматологични импланти?

  • 13 836
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 941
Интересува ме, ако някой си е правил, какви са цените и ако може да ми препоръчате клиника или стоматолог.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 421
Тия дни ми върви се в теми за зиби да се включвам:)

Значи баща ми сега си уговаряше да му правят имплантнти... та аз разпитвх и моята зъболекарка.Тя ми каза следното - имплантантите вървят от 700лв до към 2500 (май толкова беше ...горната граница) .Абе,за горната не съм 100% сигурна,но за долната от 700лв съм. И ття каза,че ако някой предложи имплантнт ПОД 700лв...то той ще бъде направен с някакви български (нам какво си)  и съответно риска от отхвърляне е голям.

Малко объркано го написах ама... надявам се си ме разбрала.  С две думи - ни си прави имплантант под 700лв.

# 2
 аз бачкам в една доста луксозна стоматологичн клиника и д-рът,които е хирург и слага импланти при нас вема от 500 до 750 евро на 1 зъб,но по мои наблюдения(вече 4 години) резултатите са доста добри...
но да знаеш,че той винаги,когато може ги убеждав пациентите да не си слагат и да предпочита други решения,като например мостов..протези  т.н...понеже имплантите (според него,де)струват скъпо и не си стрували риска...
абе,да ти кажа доста усти сме дооправяли,след нескопостна работа на разни,дето учили недоучилио,и слагат разни евтини български и там разни пакистански импланти.....
обади се ако искаш,ще ти запазя час....
0884 512 о95 Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 640
Какви са тези имплантанти-напълно нов зъб ти поставят на празно съвсем място/т.е.на място на изваден зъб/така ли?Какви са рисковете и може ли на 2-3 празни места едно до друго да се поставят.Какъв е принципът на поставянето?Заинтригувахте ме,затова ви засипах с в-си.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
Златни сте, мерси!  bouquet
Ще се задоволим с мостове, мъжо де. Mr. Green
TERI77, права си, рисково е, то нали си е операция, а и организма може да ги отхвърли, а за цените... ooooh! бая скъпичко идва.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 097
Аз си правя сега имплант. В ЕО ДЕНТ. Ще ми струва около 1000 - 1200 лв.
Избрах импланта след два месеца терзания - за, против, чуденка какво да правя.  newsm78 Но ако е имплант запазвам два здрави зъба отстрани. Иначе трябва да ги изпилят, да ги умъртвят и да сложат мост. Стори ми се кощунство да си разваля здравите зъби.

Освен това казаха, че живота на импланта е около 20 години, а на моста - около 10 ????

 newsm78 Помислете си все пак. Заслужава ли си?  Пари се печерят, но здраве - трудно.

Общи условия

Активация на акаунт