Калъфи за дивани???

  • 4 270
  • 7
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте, искам да направя калъфи за диваните,харесала съм си дамаска, но не мога да намеря фирма,която да ги ушие. Някой може ли да ми помогне с информация,къде да търся,те ли идват,аз ли си давам размерите/не че разбирам нещо де/, въобще къда да намеря подобен род услуги, и кои са се доказали положително newsm78
Благодаря предварително Grinning

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ще следя темата,ако някой знае за Пловдив.Аз съм питала на няколко места и шият все едни нагърчени,което на мен изобщо не ми харесва,много е селско,а и дамаските са отвратителни.Накрая си уших едни ленени,колкото да покриват диваните,но и те много се цапат,а са доста големи и този големия не мога да го вкарам в пералнята.Искам да ми ушият от същия плат,каквато е дамаската на диваните,но незнам откъде да си я купя и трябва да са с ластик,иначе ще е грозно.
Това с размерите е малко трудно,аз ги дадох и се оказаха дълги,та ги връщах да ми ги скъсят.
Най-добре от фирмата да ги измерят,ако намериш свястна такава де.Иначе за обикновени като моите,всеки шивач може да ги ушие.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
И аз си бях наумила да слагам калъфи, но се оказаха само онези срещу халите (някой беше пускал линк). Цената излизаше колкото претапициране, пък и не ми харесаха. Вчера претапицирахме, като дамаската не е "закована", а е на лепенки и ципове. Така всичко се сваля и се пере. Красиво стана, за практично-ще ви кажа по-късно Laughing

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
jul  -много добр вариант.Дамаската отгоре върху старата ли е или я махнаха?Кой ви я претапицира и ако не е тайна на каква цема.Моите са 2-ка,3-ка и фотьойл,сваля се само седалката на 3-ката и възглавниците да се пере.

# 4
  • на майната си
  • Мнения: 424
И аз си бях наумила да слагам калъфи, но се оказаха само онези срещу халите (някой беше пускал линк). Цената излизаше колкото претапициране, пък и не ми харесаха. Вчера претапицирахме, като дамаската не е "закована", а е на лепенки и ципове. Така всичко се сваля и се пере. Красиво стана, за практично-ще ви кажа по-късно Laughing

Дай цени за работа и координати, моля  Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Дойдоха, взеха старата дамаска, кроиха и шиха вкъщи и после ми сложиха новата за 2 часа, което ми спести висянето вкъщи. Цената беше 195лв. за работа, дунапрен (за разтегаемата част), и допълнителни калъфки за възглавници- 4бр. Това за двойка и тройка диван. Ако искате ще дам координати на ЛС.

# 6
  • Мнения: 93
И аз търся координати на фирми в София, които могат да ми изработят калъфи за дивана и фотьойлите по размери дадени от мен - може да са и в ужасно изпълнение, само да са нови - мебелите са в квартира, така че е важно да са подновени, а не красиви.

# 7

Общи условия

Активация на акаунт