HPV тест - къде?

  • 10 925
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Понеже съм била съм трета група ПАП и е възможно да имам HPV, то бих искала да знам със сигурност.. Ако някой знае къде и какво точно представлява това изследване - моля да пише   bouquet

# 1
  • Мнения: 372
Никой ли не знае?...  newsm78

# 2
  • Мнения: 472
Доколкото знам се прави при гинеколог Hug Тук има повече инфо! /[HPV]

# 3
# 4
  • Мнения: 1 949
В Шейново правят този тест (за други болници нямам инфо).

# 5
  • Мнения: 372
В Шейново правят този тест (за други болници нямам инфо).

Благодаря, да, май там ще си го направя Peace

# 6
  • Мнения: 187
В лаборатория "Геника" тел. 953 07 15 , адрес  гр.София, ул."Цар Асен" № 90. Мисля, че само там правят типизиране на вируса, а не само дали го има или не .Изследването за високорискови типове струва 76.50 ст. Изследването е готово след 10 работни дни.

# 7
  • Мнения: 268
В лаборатория "Геника" тел. 953 07 15 , адрес  гр.София, ул."Цар Асен" № 90. Мисля, че само там правят типизиране на вируса, а не само дали го има или не .Изследването за високорискови типове струва 76.50 ст. Изследването е готово след 10 работни дни.

Мен гинеколожката ми от "Вита" ме изпрати там. Резултатите станаха готови след около седмица

# 8
Здравейте,
Бързам да ви съобщя за възможността да си направите HPV Тест и лечение на човешки папиломен вирус чрез единственият за северна българия криодиструктор в Акушеро-гинекологичен кабинет на д-р Антонина Радева - Варна, ул. Кирил Шиваров 1.

Това е едно от 5-те места в България (други 3 има в София и още 1 в Пловдив), където може да се направи единственият сертифициран в ЕС HPV Тест на Dygene и при установяване на вирусна инфекция да се проведе криотерапия с немски криодеструктор на ERBE ERBOKRYO 12 - един от водещите методи за лечение на HPV инфекцията на цервикалния канал на маточната шийка.

# 9
  • Мнения: 860
Здравейте,
Бързам да ви съобщя за възможността да си направите HPV Тест и лечение на човешки папиломен вирус чрез единственият за северна българия криодиструктор в Акушеро-гинекологичен кабинет на д-р Антонина Радева - Варна, ул. Кирил Шиваров 1.

Това е едно от 5-те места в България (други 3 има в София и още 1 в Пловдив), където може да се направи единственият сертифициран в ЕС HPV Тест на Dygene и при установяване на вирусна инфекция да се проведе криотерапия с немски криодеструктор на ERBE ERBOKRYO 12 - един от водещите методи за лечение на HPV инфекцията на цервикалния канал на маточната шийка.


Чудесна новина Мерси!

Но защо не написа телефон за запазване на час? Как става връзката с нея?

# 10
Тел: 0898 / 68 22 67

Аз бързам да ви съобщя за нещо ново по темата: възможността да си направите напълно безплатни гинекологични изследвания в едно от едва 6-те здравни заведения в България, които предлагат HPV тест и криотерапия за лечение на HPV!

За втори път в България през Януари се проведе седмица за предпазване от рак на маточната шийка. Ракът на маточната шийка е сериозен обществено-здравен проблем в Европа, като в отделните европейски страни се наблюдават значителни разлики вразпространението му. България е сред страните с най-високи показатели на рак на маточната шийка в Европа. Както винаги в нашата държава проблемите са най-големи Confused Confused, но що се касае до здравето ни неможем да правим компромиси.

По този повод в гр. Варна ще се проведат безплатни профилактични гинекологични прегледи във връзка с превенцията на рака на маточната шийка за жени на възраст от 16 до 55 години.

Безплатните прегледи ще се проведат на:
• 4-ти и 11-ти март от 8:30 до 13:00 часа
• 5-ти, 10-ти и 12-ти март от 14:00 до 18:30 часа
в гр. Варна, ул. Кирил Шиваров 1 /до Здравна Каса/
АГ Кабинет, д-р Радева

Повече за HPV и прегледите може да прочетете в този сайт

# 11
Здравейте,
Бързам да ви съобщя за възможността да си направите HPV Тест и лечение на човешки папиломен вирус чрез единственият за северна българия криодиструктор в Акушеро-гинекологичен кабинет на д-р Антонина Радева - Варна, ул. Кирил Шиваров 1.

Това е едно от 5-те места в България (други 3 има в София и още 1 в Пловдив), където може да се направи единственият сертифициран в ЕС HPV Тест на Dygene и при установяване на вирусна инфекция да се проведе криотерапия с немски криодеструктор на ERBE ERBOKRYO 12 - един от водещите методи за лечение на HPV инфекцията на цервикалния канал на маточната шийка.





a znae6 li to4no kude v plovdiv 6te buda mn blagodaren za informaciqta poneje nqmam vuzmojnost da doida do sf Blush
Чудесна новина Мерси!

Но защо не написа телефон за запазване на час? Как става връзката с нея?

# 12
Здравейте,
Бързам да ви съобщя за възможността да си направите HPV Тест и лечение на човешки папиломен вирус чрез единственият за северна българия криодиструктор в Акушеро-гинекологичен кабинет на д-р Антонина Радева - Варна, ул. Кирил Шиваров 1.

Това е едно от 5-те места в България (други 3 има в София и още 1 в Пловдив), където може да се направи единственият сертифициран в ЕС HPV Тест на Dygene и при установяване на вирусна инфекция да се проведе криотерапия с немски криодеструктор на ERBE ERBOKRYO 12 - един от водещите методи за лечение на HPV инфекцията на цервикалния канал на маточната шийка.





povtarqm posta i se izvinqvam za latinicata,no naistina ako znae6 kude v pld se pravi takuv test 6te sum ti mn blagodaren

# 13
  • Мнения: 55
Аз съм биолог и искам да споделя и моя опит с тестовете за изследване на HPV. Преди няколко години, изследването се правеше само в Института по Вирусология на "Столетов". По-късно се откри и частна лаборатория, която прави не по-зле и не по-неточно това изследване- Геника. САМО тези лаборатории правят ТИПИЗИРАНЕ. В другите лаборатории дават резултат има/няма, но не и типизиране. А то е много важно!

# 14
  • Мнения: 1 949
Аз съм биолог и искам да споделя и моя опит с тестовете за изследване на HPV. Преди няколко години, изследването се правеше само в Института по Вирусология на "Столетов". По-късно се откри и частна лаборатория, която прави не по-зле и не по-неточно това изследване- Геника. САМО тези лаборатории правят ТИПИЗИРАНЕ. В другите лаборатории дават резултат има/няма, но не и типизиране. А то е много важно!

Би ли споделила също дали материалът от Шейново напр. се изпраща на едно от тези места? Примерно, ако пациентът пожелае типизиране на вируса  newsm78 Или самият материал трябва да се вземе в тези клиники?

Общи условия

Активация на акаунт