Отговори
  • Мнения: 95
Намерих 2 теми, в които се споменава този хотел, но са мнооого стари, а и от тях не можах да добия впечатления за хотела. Резервирах го днес за Св. Валентин и ми се иска да получа малко повече информация как е там, как е обслужването, ползвали ли сте спа-услугите им, подходящо ли е за почивка с дете на 2 г. и каквото друго се сетите- все ще ми е полезно. Имам личен празник на 14.02. и се надявам да си изкараме добра семейна почивка, че отдавна не ни се е случвало да го правим. Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 415
Една от летните ни почивки беше в този хотел. Хотелът е нов, стаите са доста просторни /по - големи са от тези в х-л Орловец, Пампорово/, баните също. С две думи обстановката е приятна. Нооо, по отношение на обслужването има какво да се желае.
"Фитнесът" представляват 3 или 4 уреда, разположени на 15 кв. м., басейнът е малък, но беше чист. Ползвахме джакузито , беше добре.
Кухнята не беше на ниво, но и не умряхме от глад. Не добро впечатление ми направи и цената на ракиите - 5 лв. малката и то, някаква долнопробна, от сорта на Дядова усуканица или нещо подобно. Като ще е 5 лв. поне да е нещо по - прилично.
За детето нямаше развлечения, може сега да са измислили. То, нашето пътува навсякъде с нас и свикнало да се забавлява при всякакви условия.
Може нещата да се променили за зимния сезон!
Пожелавам ти приятна почивка и много добро настроение!

Общи условия

Активация на акаунт