Болничък е - дали да го извеждам?

  • 1 639
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Моля за съвет! Дребният (8 м.) от тази нощ е с температура около 37.7 до към 38.1. Има и кашлица, но много нарядко. Следобед ще го водя при доктора, така че още не знам нищо повече. Чудя се дали да го изведа, все пак слънчице е, а и той много добре спи в градинката. Благодаря предварително!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 246
Изведи го. За него ще е по добре да е на въздух, само внимавай да не замръзне(най-вече крачетата).  Peace

# 2
  • Мнения: 5 401
И аз подкрепям - марш навън, но не да спи, защото все пак е с температура! На чист въздух ще оздравее по-бързичко отколото вкъщи при домашния прах и върлуващите кихавици и кашлици!   bouquet

Бързо оздряваване желая на малчо!   bouquet

# 3
  • Мнения: 493
Аз пък не бих го извела.Май съм голяма пъзла,но все ми се струва,че е студено.Всеки сам си решава.

# 4
  • Мнения: 1 897
Изведи го.Чистият и свеж въздух ще му подейдтват ободряващо.

# 5
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
изведи го, но да няма контакти с други деца, върлуват грипове в момента, а и да не се заразят другите деца Peace

# 6
  • Мнения: 8 999
Аз не бих извела дете с температура. Нито през зимата, нито през лятото.

# 7
  • Мнения: 653
и Марин беше със същите симптоми преди две седмици, оказа се грип
но не се плаши, не е тежък, ще мине
лекарката ни препоръча също да излизаме
но Марин вече е голям и не седи в количка и много много не послушах съвета й
като облечеш добре детето, мисля че е добре да поизлезете на обяд, за малко

# 8
  • Мнения: 1 371
И аз подкрепям съветите да го изведеш на чист въздух. Но първо свали температурата, за да не се изпоти навън и да се усложни положението.

# 9
  • Мнения: 3 929
Изведи го, няма проблем. Няма нищо по-добро за лечение на настинка от чистия въздух.

# 10
  • Мнения: 2 553
Изведи го, няма проблем. Няма нищо по-добро за лечение на настинка от чистия въздух.

 Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 177
Аз не бих извела дете с температура. Нито през зимата, нито през лятото.
Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз бих го извела. Добре, но не прекалено облечен, да не се изпоти. И, разбира се, без контакти с други деца.

# 13
  • Мнения: 4 406
аз бих го извела, и съм го правила, чистият въздух е полезен за болните дечица. без събиране с други деца.

# 14
  • Мнения: 2 614
Мисля, че може да го изведеш за малко на обяд, да поспи навън.

Общи условия

Активация на акаунт