деца с чернодробни проблеми?!

  • 1 888
  • 9
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 756
аз пак си подновявам питането /може пък да се е появил някой Simple Smile/  дали има дечица с чернодробни проблеми?

ако има някой нека пише...да споделим и обменим информация

# 1
Здравейте моето детенце е на 3-месеца и има чернодробен проблем .
ПРОБЛМИТЕ МУ ЗАПОЧНАХА В СЛЕДСТВИЕ НА ЗАПУШЕНИТЕ ЖЛЪЧНИ ПЪТИЩА.

# 2
  • софия
  • Мнения: 756
здравей, нашата диагноза е стестени жлъчни пътища и чернодробна недостатъчност..

от къде сте?кой доктор ви следи? как е малкото човече?

# 3
  • Мнения: 5
здравей моето дете е с чернодробен проблем тя е с оголемен черен дроб и поставена диагноза гликогеноза

# 4
  • Мнения: 37
 Здравейте ! На моето дете му предстои ехограф.Правихме изследваня за кръв и изпражнения,резултатите са завишени стойности. На пипане лекарката установи втвърден и леко ниско черен дроб. Моля, ако някой знае подробности,причини  и лечение нека да каже ! Praynig

# 5
  • софия
  • Мнения: 756
изчакай ехографа. от там ще се види най-добре.
кое от резултатите в кръвта е завишено?

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте. Казвам се Лиляна и имам дъщеря на 5 години и половина. За съжаление на мен и на нея ни откриха през месец юни 2009 година хепатит С. Много съм притеснена, особено за дъщеричката ми , която е толкова малка още. Моля Ви от сърце, ако има някой от форума, който има подобни проблеми и знае информация, свързана с лечение, да я сподели. Ако трябва ще си разменим телефоните, дза да си помагаме взаимно. Благодаря предваринелно.

# 7
  • Мнения: 37
изчакай ехографа. от там ще се види най-добре.
кое от резултатите в кръвта е завишено?
Да , ще изчакам ехографа, дадоха ми дата за другата седмица. А иначе кое е завишено ,не мога точно да кажа, не знам кое е нормално. Просто лекарката каза ,че стойностите за възрастен човек може и да са добре ,но за толкова малко дете  били високи ! Съжалявам не съм много наясно.

# 8
  • софия
  • Мнения: 756
аха...къде ходите?при кой лекар?

# 9
  • Мнения: 37
 Алимера-МЕД
За ехограф МЦ "Детско здраве", ул. "Найден Геров" 2

Общи условия

Активация на акаунт