Съдомиялна Индезит

  • 4 699
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Има ли мами, който ползват съдомиялна Индезит.Прочетох доста информация тук за другите марки, но искам да имам информация и за тази.Доволни ли сте и какъв ви е модела? Измиват ли добре?Тези дни трябва да реша каква съдомиялна да си взема.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 657
Имах печка Индезит.След нея знам,че никога няма да си взема нищо от тази марка.Сори за офф-а!

# 2
  • София
  • Мнения: 276
Имах печка Индезит.След нея знам,че никога няма да си взема нищо от тази марка.Сори за офф-а!
И аз не съм доволна от печката....за съдомиялна- ние сме с Candy за 12 комплекта и съм мн. доволна!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз имам съдомиялна Индезит IDE 44.Тя е от средните модели ,тези по 45см. Като цяло не съм доволна от миенето. Опитах почти всички програми( те са 7),но май ще използвам само тази която е за тенджери,за да знам че ще е измито всичко. Моят съвет е да си вземеш друга марка. Peace

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Имах печка Индезит.След нея знам,че никога няма да си взема нищо от тази марка.Сори за офф-а!

И аз така, горчив опит с печка. Но нищо повече няма да взема от тази марка. От това, което съм чела в много форуми-негативите важат и за съдомиялните.
Не си вземай беля на главата.

# 5
  • Мнения: 3 360
Моята е Индезит-IDL 42  и честно казано ,не е за хвалене!Това лято беше 2 месеца на ремонт/ а е само на година -две.../Избери си  друга марка или поразпитай хубаво преди да се спреш на модел.Успех в избора!

# 6
  • Мнения: 107
Благодаря ви момичета.Отказахте ме от Индезит,сега остава да разубедя и мъжа си.Къде в Пловдив продават Канди, не съм срещала в големите магазини-Техномаркет...

# 7
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Има ги в Технополис. Аз се ориентирах към тая марка, след голямо чудене,сравняване и питане на доста марки и модели. Даже точно тук във форума, намерих най-подробна информация която ми трябваше Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262621.0

# 8
  • Мнения: 1 426
имам една от преди 10г. и все още работи и мие, малко е шумна защото не е вградена, а свободно стояща

Общи условия

Активация на акаунт