Zora tours?

  • 3 708
  • 6
  •   1
Отговори
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Някой пътувал ли е с тях? Много моля за отзиви. Praynig Харесала съм си направлението : София - Халкидики - Атон.

# 1
  • Мнения: 265
да,ние пътувахме с тях миналата година за празниците-24-ти май.бяхме компания от 10 човека и всички са много доволни.бяхме по маршрут : халкидики-ситония,а хотела беше в геракини. екскурзоводското обслужване беше невероятно.екскурзоводката ни се казваше веси-още и помня името,защото съм много впечатлена от нея. отделяше страшно много внимание на туристите.през почти целия път ни разказваше по микрофона част от историята на халкидики,информираше ни за всичко,покрай,което минаваше автобуса.много всеотдайна беше и всички много я харесахме от нашата група.
ходихме на екскурзия до атонските манастири.ако ви предложат -не е за изпускане.
лично аз съм много доволна от "зора турс".отново бих пътувала с тях.
ако имаш други въпроси-питай.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря за мнението   bouquet Ще ми бъде от полза  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 523
мхъм... аз имам малко по-различен опит, ама не ми се прави лоша реклама... не че беше страшно, ух ако ти пука много драсни на лични.
Доста фирми правят Гърция, освен баба Зорка Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 194
Здравей, и ние пътувахме с тях до Халкидики миналата година за 3-ти март. Много съм доволна. Може да е "баба Зорка", но си върши прекрасно работата. Преди месец в началото на декември, майка ми и баща ми също ходиха с нея до скалните манастири - също останаха много доволни. Хотелите които подбира агенциата са готини и екскурзоводите също.
Не знам какво повече би могъл да иска човек.

Не за друго, ами имам ужасно нещастен опит с друга агенция до Турция... да не ви разказвам.

# 5
  • Мнения: 142
Здравей Mopsy Simple Smile

Ние миналата година за 24 май ходихме със Зора турс в Гърция. Маршрута ни беше София - Солун - Катерини - Метеора. Бяхме 2 автобуса. Екскурзоводът беше на ниво, през повечето време ни разказваше за местностите и забележителностите, през които минавахме. Времето беше страхотно, къпахме се в Бяло море. Хотелчето, където спахме беше чистичко, ново, компактно, много уютно. Много , много съм доволна от екскурзията и ако имам възможност пак бихме отишли  Peace  bouquet Hug

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За баба Зорка не знам, но бих се доверила на това:
http://bohemia.bg/prog.php?p=197&c=15

Общи условия

Активация на акаунт