Каква глинена маска ползвате ?

  • 1 825
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте,
Искам да си купя глинена маска... но не искам тези които се предлагат по каталозите на орифлейм или ейван... Thinking Ако може да е от по-горно ниво Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 1 825
Имаше подобна тема преди известно време. Тогава се коментираше подобна маска - израелски продукт. И аз бих желала някой да ме подсети как се наричаше, тъй като съм я ползвала и имам отлични впечатления.
Магазинчето беше, мисля, в някоя от малките улицки до НДК.

# 2
  • Мнения: 2 407
На Фрееман са хубави.

# 3
  • София
  • Мнения: 156
Аз използвам маската на "Талодерма" за мазна кожа и акне и съм много доволна! Peace

# 4
  • Мнения: 817
Аз съм доволна от 3-минутната почистваща маска на Гарние. Още след първото ползване черните ми точки изчезват почти на 100 %

П.П. Вече е в нова опаковка, но не мога да намеря снимка.

# 5
  • Мнения: 3 794
Аз съм доволна от 3-минутната почистваща маска на Гарние. Още след първото ползване черните ми точки изчезват почти на 100 %

П.П. Вече е в нова опаковка, но не мога да намеря снимка.

 Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 779
Тези на Талодерма и Гарние глинени ли са? Whistling
Аз съм хвърлила око на тази глинена маска на Касиопея http://www.casyopea.com/index.php?m=320&category=210&pc= … %ED%E0&lang=1
Някой ползвал ли я е?

# 7
  • Мнения: 18 542
Да и аз много харесвам тази  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 650
Тази на Freeman е евтина и хубава
https://cdn.bg-mamma.com/T2eL/72ace05b.gif[/img]]

# 9
  • Мнения: 452
от всички глинени маски ,които съм ползвала а те са възможно всичко ,което е с глина на пазара-
 най- доволна съм от тази на Фрийман ,от една на Орифлейм с чаено дърво - зелена - страхотно успокоява възпалена кожа ,и има една на Колагена в пакетчета ,които се разтварят
другите не са ми допаднали ...

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 779
zvetina какви други марки си ползвала? ориентировачно само..

# 11
  • Мнения: 5 228
Една от най-хубавите маски, които съм ползвала, е маската с розова глина на Clarins. Можеш да си вземеш тестер от Бюти зоун. Маската от зелената серия на Юсерин също е много добра.

# 12
  • Мнения: 452
има една на Виши и нея съм ползвала- нищо особено не е,само дето е към 20 лева ,ползвала съм разни френски с глина и мляко Lactessense те бяха много добри ,но   тях ги няма вече ,ползвала съм на Престиж ,на Ив роше имаше една много интересна ,но май вече не я произвеждат
,абе с глина каквото има - на Ейвън - тая със солите от мъртво море,ама не е готина ,на Орифлейм доматената ,и много други ,за които в момента не се сещам ...постоянно ползвам глинени маски - поне 20 вида различни съм ползвала

# 13
  • Мнения: X
Аз съм доволна от 3-минутната почистваща маска на Гарние. Още след първото ползване черните ми точки изчезват почти на 100 %

П.П. Вече е в нова опаковка, но не мога да намеря снимка.

Още един глас за тази маска и като цяло за Garnier  newsm10

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Моята е на AVON.... ама все пак ми харесва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт