Какво мислите за КСЕНИКАЛА???

  • 7 580
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
http://www.otslabvane.com/

Кажете си мнението...

# 1
  • Мнения: 6 315
не си мисля хубави неща за него! има тема по-назад.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
бих ти препоръчала Редуктил, много по ефикасен е, но 1 год. след това не трябва да забременяваш, само това му е лошото Rolling Eyes

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: Lilly
http://www.otslabvane.com/

Кажете си мнението...


Аз в момента го пия и има ефект. Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
На мен не ми подейства  Cry

Пробвай, но само трябва да стискаш здраво халката  Laughing  Laughing

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А аз смятам да се запиша в конкурса за отслабване на ксеникал,и от днес го почвам!Много познати отслабват  #Crazy сериозно и се чувстват прекрасно!Ще се отчета по-нататък!Казаха,че е по-ефикасен като се пие по време на храна!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 544
А дали може да се пие по време на кърмене?? Предполагам че не може, но все пак да питам Sad

# 7
  • Мнения: 1 770
Не бива да взимаш подобни медикаменти, когато кърмиш.

# 8
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
хитозана действа на същия принцип-не позволява на мазнините да се залепят за теб Simple Smile
естествено че при хранене се пие, и то само ако си ял нещо мазно,ако ядеш само плодове ефекта от хапчето ще е никакъв

# 9
  • Мнения: 266
Да си кажа и аз  Grinning
Взех си от по- малките опаковки (за 40 и нещо лева), пия по 1, вечер, защото основно тогва ям, на работа почти нищо не хапвам. Имам още 5-6 хапчета, но ефекта е НУЛЕВ- на килограми изобщо не съм мръднала, но (чак ме е срам да си призная  Embarassed), тези които имат намерение да го пият да забравят да си пръцкат на воля защото излизат едни мазнини, едни гадости, чак имам чувството че не съм яла нищо, а направо олио съм пила от бутилката.........УЖАС
Не го препоръчвам на никой, ама ще си ги изпия тия хапчета, че толкова пари хвърлят ли се  Imp

# 10
  • Мнения: 1 455
За съжаление ксеникал излиза адски скъпо, защото има ефект само когато се пие по 3 пъти дневно (естествено, ако не се храните няма смисъм да пиете или ако ядете само плодове или зеленчуци) и при това не става само за месец. Трябва да се пие поне 3 месеца. Имам няколко познати, които постигнаха страхотни резултати с ксеникал, но не се утърваха и от страничните ефекти. С изхвърлянето на мазнините от тялото се изхвърлят и мастно-разтворимите витамини, които са абсолютно необходими на организма. Косата започва да пада , да се накъсва, ноктите се чупят, понякога и ставите започват да болят. Когато приеате ксеникал е хубаво допълнително да взимате рибено масло (то и да не пиете ксеникал, пак си е хубаво да взимате рибено масло по 1-1.5 г дневно). Храната трябва да е предимно на белтъчна основа, избягвайте въглехидратите, независимо дали са пълни с мазнини. Хранете се с месо, ядки, салата със зехтин, зеленчуци, сирене, кашкавал, извара, яйца; въглехидрати употребявайте много умерено (това са всички тестени , сладки, плодове). С този режим ви гарантирам, че ще отслабнете и без ксеникал, но с хапчето става много бързо. Аз лично не съм го пила, но както вече споменах много познати около мен постигнаха супер резултати. Забравете да отслабнете, ако ядете само веднъж дневно и тогава пиете хапчето. Трябва да се храните по-често, поне 3-4 пъти на ден, но да знаете какво да ядете. Сега се сещам за една позната, която не отслабна с това хапче, но тя ядеше предимно плодове и зеленчуци и при това се хранеше само 2 пъти дневно. След един месец се отказа. наистина е важно да знаете с какво точно да се храните. Глад и само на плодове и зеленчуци не помага, дори и да свалите няколко кг, ефектът е временен. Съжалявам, че стана така дълго. Дано съм помогнала поне малко.
лек ден и поздрави

Общи условия

Активация на акаунт