Bugaboo

  • 2 135
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
Добре вече решихме, че ще взимаме Bugaboo Cameleon, но аз на живо съм виждала само Frog и Gecko и искам да попитам дали някъде в София има магазини, където ги предлагат за да видя поне на какво ще се хвърлям и да съм напълно сигурна, че ми харесват. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 652
Магазина на Чико на Южния парк, и този на гарата.

# 2
  • Мнения: 655
жп гарата ли?

# 3
  • Мнения: 11 003

До новата автогара.

# 4
  • Мнения: 511
магазин 9+  бул. П.К.Яворов 34/до семинарията/

# 5
  • Мнения: 655
Благодаря ви на всички!

# 6
И аз съм си харесала тази количка. За съжаление ние вече имаме количка и се чудя дали ще ми я продадат без коша за новородено (защото на практика не ми трябва). В магазин 9 + (2 етаж на супермаркет "Елемаг") имат най-голямо разнообразие на цветове, а и момчетата са много в час - направиха ми пълна демонстрация. Още се колебая обаче, защото цената е сериозна newsm78.

# 7
  • Мнения: 655
Аз днес ги гледах там при гарата и имаха само две колички-в зимен и в летен вариант. А къде се намира този магазин където си била, naty_78?

# 8
  • Мнения: 2 663
На мен в 9+ ми казаха, че не продават само летния вариант, но всяко нещо си има решение.Говори с вносителя(той е собственик на магазина до Южния парк  и на този на гарата) много е разбран и точен, удоволствие е да се контактува с такива хора

# 9
  • Мнения: 655
Ние днес отидохме с мъжа ми да видим и в магазина 9+ при семинарията и той я хареса от раз. Наистина са много добри консултантите и ни показаха всички опции на количката. Живот и здраве разбререм ли със сигурност пола на бебето ще я купим. 

# 10
Proverete edin sait tam ima tazi koli4ka koqto komentirate.ima q v zimen ili leten variant i cenite varirat okolo 50$.Saitut e Bare Babies:)

Общи условия

Активация на акаунт