Ох леле, ще падна от смях

  • 4 418
  • 68
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 265
http://www.dnes.bg/article.php?id=44324

Най-бездарното описание на секс
Носителят на Пулицър, американският писател Норман Мейлър, който почина тази година от бъбречна недостатъчност на 84-годишна възраст, получи една от най-странните награди в областта на литературата.

Това е наградата за най-лошо описание на секс:

„Клара наведе глава към краката си и приближи неприличното си място към тежко дишащия му нос и уста, при това тя пое стария му таран с устните си. Членът му беше мек като парче лайно. Въпреки това, тя започна да го смуче. Цербер започна да се съживява. В устата й. Това много я учуди. В действителност Алойс винаги е бил такъв безволев. Обаче сега той отново стана мъж! Сокът й уми устата му, той се извърна и страстно натисна устните си към лицето й, готов да отправи своя Цербер към нейната чест“, е написал по този повод авторът.

Писателката Джанет Уинтерън получи номинация за неудачно описание на страстна сцена между жена и робот в книгата си „Каменни богове“, а творението на Ричард Милорд „Ябълки“ претендираше също за наградата с описанието на секс между малко момче и зряла жена, за която момчето казва, че „тя мирише като подмишница“.

 rotfImao smile3532

# 1
  • Мнения: 4 447
То да се смееш ли да плачеш ли  Joy Cry

# 2
  • Мнения: 982
То да се смееш ли да плачеш ли  Joy Cry
По-скоро да повърнеш.

# 3
  • Мнения: 9 865
Е то па голям смях. Описанието му е нетипично и определено не е като в "31 забравени любовни романа", където са доста по-домакинско-възбуждащи и в никакъв случай достоверни. Освен това, член мек като парче лайно е едно от най-яките неща, които съм чела скоро.

# 4
  • Мнения: 2 229
Нееееееееее разревах се от смях!!!  Joy Joy Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 4 447
Е то па голям смях. Описанието му е нетипично и определено не е като в "31 забравени любовни романа", където са доста по-домакинско-възбуждащи и в никакъв случай достоверни. Освен това, член мек като парче лайно е едно от най-яките неща, които съм чела скоро.

И аз на това сравнене яко се смях  Twisted Evil

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Сигурно съм извратена, обаче ми хареса Blush Бруталните описания са много по-инригуващи от торта с твърде много сметана.

# 7
  • Мнения: 982
Е то па голям смях. Описанието му е нетипично и определено не е като в "31 забравени любовни романа", където са доста по-домакинско-възбуждащи и в никакъв случай достоверни. Освен това, член мек като парче лайно е едно от най-яките неща, които съм чела скоро.
На теб ти изглежда яко,на авторката на темата смешно.

# 8
  • Мнения: 804
Смях през сълзи.  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 2 386
Простее ми леко.

# 10
  • Мнения: 3 423
Какви са критериите. Описанието не
е никак лошо. Описаният секс е кофти.

# 11
  • Мнения: 7 837
Мейлър никога не е бил лесен за четене. Голям егоцентрик и с почти неразбираем хумор.
Изваден от контекста на книгата, цитатът звучи нелепо и смешно. Как ли е в оригинал... Ще я прочета задължително.

# 12
  • Мнения: 3 447
Звучи като недобре преведено описание  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 585

Кофти номер е скроил старецът на останалите живи мъже.
Постарал се е да отврати каките от свирките. Освен с лайно, един мек татарин
би могъл да се сравни с милион други неща, милион пъти по-приятни.
Иначе сексът е бил добър, започнали са с 69-та. Наздраве за старците. И тоя го надживях.

# 14
  • София
  • Мнения: 265
Какви са критериите. Описанието не
е никак лошо. Описаният секс е кофти.

Клара наведе глава към краката си и ...

Аз мисля, че това е малко неясно, как така ще наведе глава към краката си, и ала бала...? В първия момент като го прочетох си помислих, че сама ще си прави нещо  Thinking И описанието е кофти, да сравняваш нещото му с лайно? Да не говорим за момента с честта и и Цербера. Точно като го прочетох си спомних, как майките измислят всякакви безумни имена на женските органи, и си представих как някое момиченце казва нещо от сорта на: "Мамо, искам да ми измиеш честта, че се намърси" или "Мамо, а какво е мъжка чест"

Просто ми стана адски смешно  Mr. Green

И с това, че е миришела като подмишница Mr. Green ХАхахах, от къде им хрумват подобни сравнения  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт