ФАЛШИВА БРЕМЕННОСТ

  • 3 633
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
здравеите,искам да ви опиша за моята "бременност" и да помоля за мнението ви.последния ми нормален цикал беше на 15.12.2007г.няколко дена преди следващия ми цикал и няколко дена след него имах доста симптоми за бременност и бях 99% 4е този път се е полу4ило(опитваме от 9 месеца за второ дете).имах напрегнати гърди,болки ниско долу ,в десен яи4ник,в кръста и ве4ерно прилошаване,също така повишен апетит и някакво белтъкообразно те4ение.дори и вси4ките тези симптоми да са били от внушение със сигурност видимото потъмняване на зърната на гърдите ми си е на лице и до днес.та така-следващият ми цикал пристигна доста нежелан с един ден закъснение и много странен на 12.01.2008г.беше много оскъден,смесица от безцветна слуз примесена с тъмно кафяво и трая ден и половина с прекъсване от половин ден.уплаших се да не е някоя извънмато4на или цветна бременност и отидох на гинеколог.пропуснах да спомена 4е правих 2 теста които бяха отрицателни.при първия преглед които беше на обикновен ултразвук ми каза 4е левият ми яи4ник е малко уголемен и в матката се вижда не6то много малко 1-2милиметра,но е много рано о6те да се видело добре.това бе6е на 14.01.извика ме след 2 дни на вътре6ен ултразвук и там се оказа 4е  в уголемения  ляв яи4ник където ми бяха и болките има неспукан фоликул ,отхвърли варианта за извънмато4на и каза 4е това за нея си е една вътремато4на бременност.така се зарадвах,но само за няколко дни.извика ме след 1 седмица на преглед при които установи 4е нещото в матката ми не е нарастнало и сигурно било уголемена пора на матката а лигавицата била слузеста,то4но за овулация,да сме правили секс тия дни и другия месец да сме я зарадвали.т.е.сега нямало бременност.между другото имам много обилно бяло те4ение ,прили4а на цс белтъкообразна но е ве4е от 15 дни.казах и да ми изпи6е не6то,но не и се рискувало ,само с лаика да съм се миела и да видим другия ми цикал дали 6тял да закъснее и т.н.останах с убеждението 4е и тя не е сигурна какво е видяла всъщност.какво мислите моми4ета,дали е имало бременност която се е прекъснала и откаде тоя странен цикал.сега ми остава единствено да 4акам другият какъв 6те е.6те съм ви благодарна да споделите мнение.а забравих да спомена 4е от около 15 дена меря температура,не базална -под ми6ницата следобяд обикновено или надве4ер и е около 36.9 -37.0това нормално ли е??

# 1
  • Мнения: 7 716
Направи си кръвен тест за бременност.

# 2
  • Мнения: 421
И аз подкрепям Лали за кръвния тест.
Относно базалната температура - мери се само сутрин по едно и също време преди да си станала от леглото. Доколкото знам е най-добре да се мери ректално (анално), но може и вагинално и орално. В библиотеката има доста информация за базалната температура.

# 3
  • Мнения: 945
Това течение да не е от някакво възпаление newsm78

# 4
  • Мнения: 1 335
БТ се мери само сутрин преди ставане. Направи кръвен; ако има бремнност, няма начин да не отчете  Peace

# 5
  • Мнения: 184
с вагиналния ехограф не видя гинеколижката възпаление.а за кръвния ще ми е трудно,защото в нашият град не правят.все пак благодаря ви.явно ще си из4акам следващия цикал.

# 6
  • Мнения: 421
Предполагам, че iglikalika е имала предвид възпаление в следствие на гъбична или бактериална инфекция, а те не се виждат на вагинален ехограв. Прави се микробиология за целта.

# 7
  • Мнения: 184
стерилна урина ли имаш предвид или нещо друго.извини ме не съм запозната.имам 1 нормална бременност без усложнения и не ми се е налагало да ми правят някакви по -специални изследвания.

# 8
  • Мнения: 1 950
стерилна урина ли имаш предвид или нещо друго.извини ме не съм запозната.имам 1 нормална бременност без усложнения и не ми се е налагало да ми правят някакви по -специални изследвания.

Има предвид микробиология на влагалищен секрет.

Ако наистина не си правила никога подобно елементарно изследване, много трябва да се замислиш при какви доктори ходиш. По време на бременност пък микробиологията е просто задължителна.

Общи условия

Активация на акаунт