Зъбче!

  • 446
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Може въпроса ми да ви се стори глупав,но за първи път съм мама и не знам..... Embarassed
На моето момченце му прозира вече зъбче,виждам го ясно и  доста добре се напипва...само че не на долния а на горния венец(едно от кучешките) и не от долу на венеца ами поскоро от пред.Надявам се че ме разбрахте.
Нормално ли е това? newsm78

# 1
И при нас е така. С месеци чакаме зъбчетата отдолу, а преди няколко дни видях че отгоре са му пробили кучешките, на вътрешната страна на венеца

# 2
  • Мнения: 351
Да,ама на нас са на външната...........

# 3
  • Мнения: 554
И ние сме така, свеки вика че не можело и аз и теглих една наум  newsm68, нали го виждам.

# 4
  • Мнения: 541
Може разбира се. В книгите за отглеждането на децата, дста подробно е описано реда по който излизат зъбчетата. Там пише, че е нормално да се размени подредбата при никненето на зъбчетата, но не и тя да бъде драстична. т.е. първо вместо предни да излязат например кучешки или кътници. Ако се случи това, трябва да се консултирате с доктор поради възможност от проблем - рахит. Не искам да страскам никого, просто ви обръщам внимание на писаното в книгите.

# 5
  • Мнения: 1 919
всичко е възможно..на моя син кучешкит епочти са прерязали венеца-виждат се ясно..макар, че е малък така, че невиждам защо да не може....просто се пробива коста и се наместват, не е гаранция обаче, че първо кучешките ще излязат

Общи условия

Активация на акаунт