какво столче за хранене?

  • 731
  • 7
  •   1
Отговори
  • Burgas
  • Мнения: 201
предстои ни купуване на солче за хранене! моля споделете от кой марки и модели сте доволни! някои ми беше казал че имало такива които стават и в полулегнало положение но пак са удобни за хранене, дори и такива които стават на люлка! незнам чудя се какво да е newsm78!

# 1
  • Мнения: 5 401
Нашето столче е Чиполено Grand Comfort. Има 3 степени на облегалката на гръбчето, 2 или 3 нива на височина (не помня точно), колани през цялото тяло и удобед багажник за играчки. Много съм доволна от него. Цената му беше около 150-160 лв миналата година.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 213
Нашето столче е Чиполено Grand Comfort. Има 3 степени на облегалката на гръбчето, 2 или 3 нива на височина (не помня точно), колани през цялото тяло и удобед багажник за играчки. Много съм доволна от него. Цената му беше около 150-160 лв миналата година.
Нашето беше същото, много е удобно, в момента служи на второ бебе и си е все така здраво. То е точно копие на един модел на "Чико" и съвсем сполучливо, и е на по добра цена.

# 3
  • Burgas
  • Мнения: 201
благодаря момичета  Hug ! имало и един модел на чиполино който става и люлка  (чиполино роял) та ще избера межу двата модела

# 4
  • Мнения: 3 306
 на6ето е такова -  http://www.911.bg/baby-market/pi/1843966_Wooden-chairs_24.jpg  мн е удобно ,но заема повечко място  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 103
Нашето също е Чиполино Grand Comfort. Доволна съм, удобно е, даже го взехме от Щъркел за 145-149лв. не помня точно  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Нашето е на Fisher Price  и е много хубаво.
Също се регулира облегалката и височината  на столчето.На колелца е и с две табли.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 22:55 от Исайкова

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
Нашето е такова, само че в друг цвят. Доволна съм от него, само че облегалката не се регулира. Peace

Общи условия

Активация на акаунт