Болница Св.София на бул."България"

  • 5 406
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
Бих искала да попитам за мнения за тази нова болница - отзиви за специалисти, от които сте доволни/ недоволни. На много удобно място е за мен, но от списъка с лекари някак не мога да си харесам някой произволен, и да отида при него  newsm78

Ще бъда благодарна за всички мнения!

# 1
  • Мнения: 3 157
Напиши в гугъла ,,Мазнейкова,,-излиза доста информация за болницата:)

# 2
  • Мнения: 289
Благодаря ти шоколадче  Peace всъщност, интересуваше ме някой от другите лекари в клиниката - д-р Мазнейкова вероятно е твърде заета, а пък и аз не съм бременна, а тя ми се струва, че е специализирана в тази област  Grinning  затова ми се щеше да чуя нещо за другите лекари там, но явно асоциацията с тази клиника е само Мазнейкова.

# 3
  • Мнения: 3 157
Аз не съм ходила там и не знам имената на другите лекари.Ако си обърнала внимание как се казват провери за всеки поотделно.Има и черен и бял списък във форума-там също има информация за лекарите,а не вярвам тия да са ги пропуснали.Друго не се сещам с какво да помогна.Успех!

# 4
  • Мнения: 299
Ако те интересуват гинеколози бих ти препоръчала д-р Лекова и д-р Павлова Hug
Успех!

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте,

Спрях се да раждам в Св.София, но ми се иска и там да ми проследят цялата бременност и си запазих час за д-р Лекова.
Може ли някои да ми каже какво се покрива от здравната каса и какво не.

# 6
Аз днес бях във въпросния медицински център, имах желание да се регистрирам за следене на бременността при д-р Лекова, Панова или Кайрякова, само че ми казаха че единствено при доктор Огнянова  Rolling Eyes има свободни места и съответно ме записаха при нея, дано и за нея намеря добри отзиви, както за другите 3 които споменах  Praynig. Видях я за кратко, защото бързаше, като имам повече наблюдения ще споделя. Пуснаха ми първоначалните изследвания, но и аз се интересувам какво точно покрива здравната каза и кои изследвания, които тя не покрива е хубаво да си направя...притеснявам се че лекарите не информират и ще трябва да си набавя сама информацията, за да съм по спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт