Къде се прави Фетална морфология в Бургас

  • 5 055
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте на всички! Интересувам се за феталната морфология кога се прави и дали съм закъсняла.Аз съм в 23 г.с. не съм правила и биохимичен скрининг понеже питах моята гинеколожка а тя ми каза че първо не знае къде се правят такива изследвания освен в София а аз съм от Бургас а съм на 35 год. моля да ме информирате ако знаете нещо!  Sad

# 1
  • Мнения: 164
Здравеи от мен. Мисля 4е само Кал4ева прави, но не сьм сигурна доколко разбира и обяснява тази морфология. Аз ходих в София в "Фемина" и сьм много доволна. Успех.


Кристиян е роден на 10.09.2007

# 2
  • Мнения: 371
Освен при Калчева, май и в Св.София има 3Д

# 3
  • Мнения: 565
Аз ходих при Калчева, но знам че сега има 3Д и в поликлиниката в ж.к. "М. Рудник", но не знам доколко се е научила д-рката да работи с него.  Иначе аз когато ходих при Калчева останах доволна. Обясни ми всичко кое какво е що е, и ми направи диск със снимчици.

# 4
  • Мнения: 3 621
Фетална морфология се прави на 2Д апарат там се гледат всички органи на бебето дали са развити както трябва ,прави се и доплер за да се види дали  с пъпната връв всичко е наред. Прегледа на 2Д е около 40 - 45 минути а на 4Д около 10 минути .3Д и 4Д го включват замалко накрая /нещо като гъдел за родителите/ . И аз съм на 35  години , в 34 г.с. съм и ходих на ФМ точно през 23 г.с. но в София при д-р Димитрова във Фемина там ме прати моята лекарка там отидох. Скоро научих че и в Айтос имало една лекарка която си разбира от работата.
Не всеки гинеколог с 3Д или 4Д апарат може да прави ФМ

# 5
При Калчева, аз си правих.

# 6
  • Мнения: 498
Отиди в София.

# 7
  • Мнения: 11
Благодаря Ви момичета но аз имах малко проблеми през 4 месец прокървих бях в болница и не е желателно да  пътувам затова ми остава само един изход преглед в Бургас.А някой да знае къде е кабинета на Калчева??? newsm78

# 8
  • Мнения: 371
Бургас д-р Калчева, акушер-гинеколог
Частен кабинет: Бургас, ул. Съединение 13, до Славейковото пазарче
телефон: /056/84-50-08
Нов кабинет: Бургас ул. " Ал. Велики " 37 B ( срещу Пожарната)
тел. 056/ 84 08 08  Peace

Общи условия

Активация на акаунт