Отговори
  • Мнения: 12
Моля ви ако знаете къде се предлагат нови резервни части на помпичката AVENT  споделете....Аз ползвах на една приятелка нейната и сега искам да купя само силиконовата представка..Благодаря ви предварително...

# 1
  • Мнения: 999
   Авент контакт  |  4064
Официален представител на английската марка Avent за България. Внос и търговия на едро с бебешки артикули.
адрес: 1618 София,  кв. Павлово,  ул. Иван Сусанин No.26 , партер, тел.: +359 2 9555115, +359 2 9555116, факс: +359 2 9555119 
 
На една от презентациите на Авент който аз съм слушала казаха че резервни части могат да се вземат от централният им офис.
И на мен ми трябваше същата част като на теб, но докато стигнем до там че да я взема започнах да се изцеждам на ръка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 092
не ни казваш от къде си newsm78
в Пловдив има в Хиполенд и Вис Виталис  bouquet

# 3
от представителството на ул. Иван Сусанин 26. Наскоро(преди 3 месеца) купувах за моя приятелка от провинцията. Купувах клапа за помпата. Служителите бяха много любезни. Клапите бяха по 3 лв. и са с друга форма. От фирмата ми казаха,че имало много рекламации.
  Приятелката ми каза, че е много доволна от новата клапа и помпата работела по-добре с нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 368
И аз съм пазарувала резервни части за механичната помпа на Авент от представителството им на ул. Иван Сусанин в София. Когато помпата е в гаранцията, цените са просто минимални.

# 5
  • Мнения: 12
Благодаря ви момичета..........

# 6
  • Мнения: 56
Дори ако ви е изтекла гаранцията, но си пазите гаранционната карта цените на частите са доста по-ниски, отколкото без нея.

Общи условия

Активация на акаунт