За срока на годност на А.М.

  • 4 045
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Давали ли сте адаптирано мляко от кутия която е стояла повече от 20 дни отворена.Нали това им е срока на годност след отваряне. Аз кърмя, а ми се налага да отсъствам от къщи за няколко часа и имам едно А.М. което е отворено преди двайсетина дни, а само за едно хранене не ми се взима нова кутия. Нямам и толкова кърма че да оставя за едно кърмене, бебка изцоква всичко.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами на опаковките с АМ които съм ползвала пише срок на годност до месец след отварянето

# 2
  • Мнения: 745
и аз мисля,че беше месец! Thinking

# 3
  • Мнения: 999
Аз съм взела NAN1 и на опаковката пише до 20 дни след отваряне.

# 4
  • Мнения: 92
Според мен - не рискувай!    Naughty    Вярно , че повечето тези писаници са за връзване на гащите, но знаеш ли!?    Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Не рискувам с това.

# 6
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
На млякото което купувам пише 1 месец ,след срока  по добре не рискувай

# 7
  • Мнения: 674
И аз не бих дала, ако срокът е минал. Защо не се комбинираш с някоя мама, ако толкова рядко ти трябва АМ? Peace

# 8
  • Мнения: 999
И аз не бих дала, ако срокът е минал. Защо не се комбинираш с някоя мама, ако толкова рядко ти трябва АМ? Peace
Това е другият вариант, и точно това ще направя.
Мерси много.  bouquet

# 9
  • Мнения: 27 524
На толкова малко бебе не. Но като по-голям съм давала. То не се разваля, просто поизчезват някои от полезните съставки.
Защо не купуваш Аптамил или Милумил, те са (или поне бяха  Thinking) в две отделни пакетчета по 450гр и ще ги отваряш едно по едно  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Щом си го пише на кутията не бих рискувала да дам.

# 11
  • Мнения: 2 172
Нищо му няма  Peace Това е сухо мляко.А и на кутиите не винаги е вярно това което пише,все пак е направено с търговска цел.При положение,че толкова рядко даваш АМ е безсмислено да купуваш все нови и нови кутии за едно хранене.Просто го съхранявай на сухо и хлядно място.

Общи условия

Активация на акаунт