Къде във Варна столчета за кола Romer, Recaro , Maxi Cosi?

  • 1 558
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,
Знаете ли къде във Варна могат да се намерят столчетата за кола на фирмите Romer, Recaro , Maxi Cosi?Пред мен стои дилемата да купя столче за кола , малкият навърши 5 месеца и е вече 8 кг и 68 см и кошчето му е малко, та трябва да се ориентирам към столчета ,искам да ги видя тези три марки дето ги хвалят толкова много.

# 1
Няма ли мами от Варна?Трябва ми спешно инфо.
Мерси

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Няма ли мами от Варна?Трябва ми спешно инфо.
Мерси

Пробвай в Бебе Депо Център на Колхозния.

# 3
  • Мнения: 2 640
В Депо-то има само Макси Кози, другите две не са ги чували. Какво все пак купи авторката?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Здравейте,
Знаете ли къде във Варна могат да се намерят столчетата за кола на фирмите Romer, Recaro , Maxi Cosi?Пред мен стои дилемата да купя столче за кола , малкият навърши 5 месеца и е вече 8 кг и 68 см и кошчето му е малко, та трябва да се ориентирам към столчета ,искам да ги видя тези три марки дето ги хвалят толкова много.

На 5 месеца мисля, че най удачно е да си запазите кошницата.
Най - голям избор на столове за кола има след 9 месеца, когато детето вече може да е с лице към предното стъкло.
Тъй като виждам че сте се ориентирали към по - високия клас столове имайте предвид, че тези с по - висока степен на защита (isofix) са след 9 месец.
Към момента изборът ви е свит само до столове от 0 до 18 кг., които могат да бъдат монтирани в двете посоки на движение.

Успех в избора.

# 5
  • Мнения: 29
Ние сме с RECARO.Купувала съм го от Premaman,но е от по-големите(до 36кг.).Успех в избора

# 6
  • Мнения: 2 640
Верно, ще рповеря в Премаман. А помниш ли дали имаше и от 9 до 18 кг и каква му беше цената?

# 7
  • Мнения: 29
Нямам никакъв спомен.Наложи се много набързо да вземем нашето.Преди година беше намалено на 230лв.(не знам от колко)

Общи условия

Активация на акаунт