имам проблем подсякоха ни се ушите помогнете

  • 1 026
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
от няколко дена малката постоянно се държеше за ухото но не разбрах защо.случаино погледнах докато се беше хванала за ухото и видях че се е подсякла .незнам какво да правя????????

# 1
  • Мнения: 58
И ние имахме този проблем и доки каза да мажа със зехтин, оправи се за 3-4 дни

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз мажех с крема, който ползваме за дупето

# 3
  • Мнения: 721
И ние бяхме подсечени и отдолу и отгоре и аз съвсем случайно го открих. Бях се шашнала, но се оправи с няколко мазания с цинковия крем на Мустела.

# 4
  • Мнения: 174
аз ползвам Бочко и съм доволна, пробвай той е екстракт от смрадлика и ще я оспокои

# 5
  • Мнения: 377
Аз пък почиствах с бебешко олио с клечка за уши (от по-големите) и се оправи.Успех дано бързо се справите с проблема!

# 6
Кремче Бочко и бебешко олио. редувай ги. Успех!

# 7
  • Мнения: 982
За мазилата са те посъветвали,аз само ще допълня,че трябва добре да подсушаваш след баня зад ушичките.

# 8
  • Мнения: 545
Здравей!На Лора също й се бяха подсекли втория месец.Важното е добре да ги подсушаваш,аз мажех с Павлодерм и с Фуксин за дезинфекция,но тогава нямаше Риванол,който е по-добър вариант,не цапа така.

# 9
  • Мнения: 1 006
На малкия му се беше подсекло ушенцето,когато беше на 2-месеца.Мазах с кремче Немабицин и се оправи много бързо.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз мазах ушичките на бебка със зехтин и помогна.Така ни препоръча педиатърката.Винаги започвам с природни продукти и ако не помогнат, тогава антибиотични пастички/немибацин/ и др. и то само с лекарско предписание.

# 11
  • Мнения: 4 621
Мазала съм с бебешко олио и е помагало Peace

# 12
  • Мнения: 541
Важното е добре да ги подсушаваш,

Точно така. Всички гънки на бебето след изкъпването се подсушават. Едно от нещата е да подсушиш зад ушенцата и както цялото тяло и там, след къпане се омазнява с бебешкото олио или зехтина който ползваш.

# 13
  • Мнения: 545
Здравей!
Как е детенце?

# 14
  • Мнения: 4 394
Мойта принцаса се поти по главичката и също имахме подобен проблем.Почиствах изпотеното с памуче с вода ,подсушавах и цинково кремче-помогна Peace


П.П от тогава вечер обръщам по специално внимание-мажа ВСИЧКИ гънки с мляко след банята и не се е повтаряло

Общи условия

Активация на акаунт