Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте,

През април ще се появи моето първо детенце и ме интересува колко време предварително е хубаво да си избера педиатър?
Също така можете ли да ми препоръчате такъв в 22 ДКЦ. От форума четох добри отзиви за Цацова. Някой има ли впечатления от нея? На какви теории е привърженик - ранно / късно захранване, антибиотично / хомеопатично лечение?

Благодаря много!

# 1
  • Мнения: 459
Здравей,

Опредлено ти препоръ4вам д-р ЦАЦОВА! Унилкален лекар, страхотна жена, никога не претупва никой, много внимателна. Въпреки 4е е от старото поколение доктори е много наясно с всички нови методи. Опредлено препоръ4ва късното захранване, антибитоци не ни е предписвала никога, само хоемопати4ни лекарства (от широкоразспостранените). Абе с една дума  много съм доволна от нея!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Д-р Цацова е отличен педиатър.  Много мила и внимателна е с дечицата, личи и, че е лекар по призвание - една от малкото. Имам и пълно доверие. Подкрепя кърменето и късното захранване, антибиотик ни е предписвала веднъж, но беше неизбежно.
Проблем е обаче, че тя има много пациенти и чакането е голямо - доста често повече от час.
Добре е да поговориш с майките в квартала също.

Общи условия

Активация на акаунт